Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennenek az elvarasaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennenek az elvarasaim? (24/F)

Figyelt kérdés

-Legyen vekony, sprortos, ki lehessen vele mozdulni.

-Ne cigizzen, alkohol neha belefer, pl. etel melle.

-Ne legyenek anyagi gondjai.

-Tudjon fozni, legyen nyitott az uj receptekre.

-Legyen muvelt, olvasott, lehessen vele beszelni.

-Legyen jogositvanya.

-Oltozkodjon noiesen.

-Huseges, kedves, odaado, szereti a szexet.

-Akarjon gyerekeket.



Szerintem egy normalis no leorasat olvashatjatok, aminek kb. atlagosnak kellene lennie.


2016. ápr. 7. 12:23
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Most olvastam: "A kulinaria, konyhamuveszet, mas orszagok izei stb"


Így már más.


Még az előző voltam.

2016. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagyok vékony, sem sportos, de kimozdulni imádok. Cigizek, imádom a whiskyt, vannak anyagi gondjaim, hajjaj! Nem tudok főzni, de ettől függetlenül szeretek. Imádok olvasni, műveltnek tartom magam, nincsen jogsim mert nincs rá pénzem, igyekszem nőiesen öltözködni, a barátom szerint kedves, odaadó és nimfomániás vagyok, és sok-sok gyereket szeretnék.

A te mércéd szerint én nem vagyok normális nő. Érdekes, a párom mégis fülig szerelmes belém. Nem is értem miért...

(Ha nem lennének anyagi gondjaim, az azt jelentené, hogy már 20 évesen százezreket keresek havonta, vagy pedig a szüleim tartanak el. Sajnos az élet nem mindenkinek így működik.)

2016. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy ne legyenek anyagi gondjai?

Az sem mindegy, milyen idős nőre gondolsz. Egy korodbeli (mínusz pár év) leányzó még javában egyetemre jár, mivel értelmiségi, ugyebár. Egy egyetemista csaj pedig általában csóró, diákmunkából vagy diákhitelből tengődik. Hacsak, ugyebár, apuka nem tolta a popója alá a kocsit meg az egyebeket.

Akkor ezek szerint neked apuci pici lánykája kell?


A többi kritérium még csak-csak, ha egyszer ezek jönnek be, ez egyéni ízlés. De ilyen korban az anyagi feltételeket megszabni, értelmetlen.

2016. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
22, talan azert mert neki így megutod a mercet?
2016. ápr. 7. 15:04
 25/50 A kérdező kommentje:
Anyagi gondok alatt az értem, hogy ne legyen eladósodva (a diákhitel más, vagy az, hogy az egyetem miatt anyagi nehézségei vannak, hiszen ekkor a tanulás a munkája).
2016. ápr. 7. 15:06
 26/50 anonim ***** válasza:

Anyagi gond az anyagi gond. Adosság az adosság. Ha egyetemista,ha pl házra vett fel hitelt,tök mind1. Azt vissza kell fízetni.

Sztm annak nincs anyagi gondja aki bármilyen hitel nélkül a saját lábán megél,tud félrerakni,jól bánik a pénzel,beosztja és pl ha eltörik a telefonja megteheti h a félretett pénzéből vesz aki,bemegy a boltba és másnap vesz egy másikat.

Nekem ahogy írtam nincs anyagi gondom,mert jól bánok a lovéval. Buszvezetőként keresek 180-at,amit kézhez kapok.+ a kutyakikébzésekből kb havi 30folyik be + néha netre töltök fel róla videót és eböl is van pénzem. Pl a Volt fesztivál idelyén a videokból kaptam 150ezret.

Sok az energiám,beosztom az időm is. Azt csinálom amit szeretek. Ahogy írtad beszélgetek szinte bármiről,de müvelt nem nagyon vagyok.

2016. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked az a marhanagy bajod, hogy egy "Ted Mosby" vagy, van egy f***sza kis listád előre összeállított tulajdonságokkal, szépen pontokba szedve, mint valami konfigurációs fájl, hogy milyennek kell lennie "A NŐNEK"

1.) Ha ilyen gondosan összeállítótt megtervezett szűrőlisták szerint válogatsz mint a háború elején a Waffen SS toborzó tisztek, soha nem találsz magadnak nőt hosszútávra

2.) Előbb ismerd meg, szeress belé, írd újra a listádat, hogy mi mindent hajlandó vagy elfogadni/beáldozni és miről vagy hajlandó lemondani és kompromisszumot kötni stb. Akkor meglátod, hogy nem azon múlik a dolog, hogy cigizik-e vagy van-e jogsia meg hasonló b**romságok...igaz 24 évesen még kis t***knyos vagy belefér, hogy így állsz hozzá... (höhö mintha én a 28 évemmel annyival idősebb és tapasztaltabb lennék, habár nekem már van feleségem+gyerekem)

2016. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy "nála megütöm a mércét", de mi az hogy az nem normális szerinted, akinek nincs jogsija, mondjuk sportosan öltözködik, esetleg ne adj isten, hitele van... Ez azért kicsit nevetséges. Na mindegy, szerencsére nem nekem kell megfelelnem, szóval nem is húzom fel magamat. :D
2016. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az a 'Ted Mosby'.


Nem, nem nevetséges. A jogosítványt megszerezheti. Akkor azt mondom, hogy legyen igénye a megszerzésére. A sportos öltözet szerintem sportoláshoz, kinti szabadidős tevékenységekhez való való. Én a nőies, csinos öltözködést részesítem előnyben. Nem jelennék meg egy melegítőnadrágos, mackófelsős lánnyal egy étteremben, moziban stb.

2016. ápr. 7. 15:53
 30/50 Dorcis válasza:
100%

Naaa, én azt hiszem ütöm a mércéd sok pontját. Itt már írták és igaz is apuci kiskirálylánya vagyok. Anyagi gondom nulla, kocsim van, egy éve gördült le a gyártósorról. Mivel nem sietek az egyetemmel, csúszok egy évet, lehet mondjuk itt kiestem, intelligencia kérdésben, de van időm olvasni, mozira, színházra, haverokra, fantára. Azt mondják jó a humorom és vagyok olyan mázlista, hogy vékony vagyok (köszi anyu), vörös, kék szemű. De... nekem elég magasak az elvárásaim.

Legyél:

- kedves,

- őszinte,

- tudj lovagolni (lovas lány vagyok, nekem ez fontos).

- minimum 180 centi magas, imádom a magas pasikat,

- szőke, vagy max szőkés barna,

- izmos,

- világos szemű,

- ne függj senkitől,

- soha, de soha ne legyél féltékeny,

- ne lakj a szüleiddel, ( minimum saját lakás)

- az anyáddal szemben, mindig engem válassz, nekem adj igazat!

Ja és gyereket is akarok, minimum kettőt. Akarj te is, minimum kettőt.


Szerinted majdnem "tökéletes" vagyok, mégis milliónyit csalódtam, szerettek már a vörös hajam miatt, a pénzemért, a lakásomért, a kényelemért, hogy marhaként hordtam-vittem őket, mert ez a szerelem....

Mégis hülyék voltak megérteni a novellám, megérteni engem, elfogadni a lovam, elfogadni, hogy apám a pénzeszsák, ha nemet mond, nem vihetem el Skóciába, mert egyedül, 25 évesen nem tudok a saját lábamon állni, a félkész diplomámmal, de egy ideig az egésszel sem fogok.


Mégis azt hiszem, hogy sokkal kevesebbel is beérem, elég ha jó az illatod és beléd tudok szereti. Ahogy tettem eddig is másokba, akik nem feleltek meg a lottó ötös pontjaimnak. Számomra sokkal de sokkal fontosabb, hogy legyen olyan kisugárzásod, hogy a bugyim a bokámig csússzon. Tedet nem ismerni... ez fáj. Szóval akkor alap kis dolgok itt is hiányoznak.

Érdekel, te a topt sokas listám hány pontjának felelsz meg?

2016. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!