Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennenek az elvarasaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennenek az elvarasaim? (24/F)

Figyelt kérdés

-Legyen vekony, sprortos, ki lehessen vele mozdulni.

-Ne cigizzen, alkohol neha belefer, pl. etel melle.

-Ne legyenek anyagi gondjai.

-Tudjon fozni, legyen nyitott az uj receptekre.

-Legyen muvelt, olvasott, lehessen vele beszelni.

-Legyen jogositvanya.

-Oltozkodjon noiesen.

-Huseges, kedves, odaado, szereti a szexet.

-Akarjon gyerekeket.



Szerintem egy normalis no leorasat olvashatjatok, aminek kb. atlagosnak kellene lennie.


2016. ápr. 7. 12:23
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Kérdező. Te meg remélem amúgy öltönybe mégy vacsorázni?
2016. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Miért fontos h legyen jogsia??
2016. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

Kedves tökéletes válaszoló!


- kedves- pipa

- őszinte- pipa

- tudj lovagolni- pipa

- minimum 180 centi magas- pipa

- szőke- pipa

- izmos- pipa- nem testépítő, de nem is hosszútávfutó

- világos szemű- pipa, már ha a világoszöld megfelel

- ne függj senkitől- természetesen pipa

- soha, de soha ne legyél féltékeny- pipa- de ha mondjuk egy másik pasi ölében táncolsz, azért had tegyem szóvá

- ne lakj a szüleiddel- pipa

- az anyáddal szemben, mindig engem válassz, nekem adj igazat- Édesanyám meghalt már. De, ha élne akkor itt az ésszerűség dönt. Ha Neked van igazad, akkor Neked adok igazat, ha Neki, akkor Neki.

Ja és gyereket is akarok- pipa, a leírásomban is benne van.


A leírásod egyik pontja se nagy dolog, max a lovaglás, mivel költséges sport, viszont maximálisan megértem, miért űzi, aki űzi.


Ami miatt Te nem tetszenél, az a vörös haj, pláne, ha fehér bőrrel és szeplőkkel is társul, illetve a stílusod. Biztos megtalálod a Hozzád való férfit. Minden jót!

2016. ápr. 7. 17:15
 34/50 A kérdező kommentje:
Helyfüggő miben megyek vacsorázni. Ha az étterem elegáns, természetesen öltönyben megyek. Ha casual, akkor egy vászonnadrág és ing is megfelelő.
2016. ápr. 7. 17:17
 35/50 anonim ***** válasza:
És a jogsi miért szükséges??
2016. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Azért, mert bármikor szükség lehet rá. Számomra olyan dolog, minthogy az ember tudjon úszni.
2016. ápr. 7. 17:42
 37/50 anonim ***** válasza:
95%
mert ám az úszásra is szükség van minden nap :( aham
2016. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Ja, hogy az úszás is extra? Szerintem az egyik legalapvetőbb dolog, amit gyerekkorban megtanultam. Szép lett volna, ha nyaraláskor belefulladok a vízbe, vagy a víz/medenceparton üldögélek,, a fürdőzőket nézegetve.
2016. ápr. 7. 18:20
 39/50 anonim ***** válasza:

14-es és 26-os vagyok.

Azért mert nekem van autom,nem várom el a páromtól h neki is legyen (pedig bármikor kelehet). A páromnak nem is lehet (most ássa el magát? ).

Én is lovagolok néha,párom nem nagyon tud.

Thai boxolok,mégse várom el a páromtól h tudjon,pedig erös is és jó kigyurt,amibe sok munkája van.

Jártam Krav Magára,ennyi erővel teis menj el meg mindenki,mert bármikor megtámadhatnak az utcán.

Uszni se mindenki tud,minek?

N24

2016. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ezek nem alap elvárások. Ezek a tények elvárásaid. Könnyen dobálózunk olyan fogalmakkal, mint alap vagy normális. Holott az igazság az, hogy ezen a világon minden viszonyítás kérdése. Annak, aki pl nyomorékan született, még a járás sem 'alap'. Vagy egy siketnek a hallás.

Kicsit leszállhatnál a magas lóról, mert az eddigi megnyilvánulásaid alapján egy újgazdag, pökhendi kis pötsek tűnsz, akit mindenre tanított az élet, csak alázatra nem.

2016. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!