Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennenek az elvarasaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennenek az elvarasaim? (24/F)

Figyelt kérdés

-Legyen vekony, sprortos, ki lehessen vele mozdulni.

-Ne cigizzen, alkohol neha belefer, pl. etel melle.

-Ne legyenek anyagi gondjai.

-Tudjon fozni, legyen nyitott az uj receptekre.

-Legyen muvelt, olvasott, lehessen vele beszelni.

-Legyen jogositvanya.

-Oltozkodjon noiesen.

-Huseges, kedves, odaado, szereti a szexet.

-Akarjon gyerekeket.



Szerintem egy normalis no leorasat olvashatjatok, aminek kb. atlagosnak kellene lennie.


2016. ápr. 7. 12:23
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Utalom a kocsikat, az autos forgalmat/utazast, ugyhogy vezetni sem fogok megtanulni. Eleve anyagi problemak miatt nem is lenne 120ezrem ra.


Legtobbszor sportosan oltozkodom.


Kar, hogy ez

2016. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Mivel nincs jogsim, nem is akarok, ritkán főzök, mert egyedül élek, ezért nekünk nincs közös jövőnk, érzem.

Ég veled!N

2016. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:

*ezek miatt mar nem szamitok normalis nonek. :D a tobbi nagyjabol stimmel.


23L

2016. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumot kell kötnöd egy szinten. Gyakorlatilag ez egy tökéletes nő amit te elvársz. De tökéletes nő nincs, ahogy férfi sem. Valamiből engedned kell. F
2016. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Cserébe te mit tudsz felmutatni?
2016. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

És ezeket mind te is nyújtani tudod? (értelemszerűen nőies öltözködés helyett férfias öltözködés illik rád)


Ha igen, nem nagy elvárás. Ha nem... Hát akkor így jártál.

2016. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Igen, a noies oltozkodesen kivul minden nyujtani tudok. Nyilvan nem varok el semmit a masiktol, amit en nem tudok megadni.
2016. ápr. 7. 12:36
 8/50 A kérdező kommentje:
Az, hogy egyedul elsz es nem fogol az erthetetlen szamomra. Miert csak mas miatt tenned oda magad a konyhaban? Magadat nem tartod annyira?
2016. ápr. 7. 12:38
 9/50 90-ben született F.. ***** válasza:
93%

Nem, ezek egyáltalán nem átlagos dolgok, te az álomnődet keresed.


Miért kellene egy nőnek vékonynak lennie? Én kifejezetten nem szeretem a vékony lányokat. Legyen rajta mit fogni, az kell. Nem ducikra-kövérekre gondolok, de amikor minden bordáját meg tudom számolni, az már nem jó.

A sportos lányokat (pl kocka has) kifejezetten nem szeretem. Amíg normális a testalkata, addig nem kell sportolnia sem, ha nem akar.


A kimozdulás teljesen más kategória. Nincs köze a vékonysághoz. Az a lényeg, hogy akik egy párt alkossanak jól érezzék magukat együtt. Ismerek olyanokat, akik ritkán mozdulnak ki, de boldog párkapcsolatban élnek. Ettől egyikük sem rossz ember. Mások az igényeik.


24 éves vagy. Egy mai átlagos lány ilyenkor fejezi be az iskolát és éppen elkezd dolgozni. Mit vársz tőle? Ha nincsenek anyagi problémái, akkor sanszosan az a szülei miatt van jelenleg. Gondolom te már most mindenféle támogatás nélkül megállnál a saját lábadon. Ha pedig ilyen idősen nincs jó anyagi helyzete, akkor mi a helyzet? Sanszosan ez is a szülei miatt van, mert nem tudják annyira támogatni. Ettől szintén nem lesz rossz ember.


Én sem vagyok művelt (pedig mensa IQ teszt alapján 125 feletti az IQ-m és ez az emberek 95%-ánál magasabb), viszont pesten meg nem mondanám neked, hogy hol van a bazilika, vagy egyáltalán hogy néz ki. Sőt még csak azt sem tudom, hogy mikor volt az 1848 március 15-ei forradalom (költői túlzás volt).

A műveltség egy olyan dolog, hogy valakit vagy érdekelnek ezek a dolgok, vagy nem.

Olvasni például szeretek, de nem hiszem, hogy olyanokat, amiket te is. Például egyetlen Tolsztoj könyvet sem olvastam el soha és nem is fogok. Nem is érdekel az ember, pedig sokan szeretik. Ettől én rossz ember vagyok? Nem. Még az sem számítana, ha nem tudnám, hogy mikor volt a II. VH (nem is tudom neked évre pontosan).

Nem akarok vetélkedő műsorokba menni, ahol ilyenekre kérdeznek rá. Az életben pedig nem akarok ilyenekről beszélni. Tudom, hogy mi volt akkor, megvan a véleményem és ennyi.


Miért kötelező jogosítvány? Pesten például tökéletesen (sőt elég sok helyen) el lehet nélküle lenni. Ez aztán a kritérium párkeresésben. Bezzeg ha a női oldalról már ott lenne a "legyen BMW-je a srácnak" kikötés, akkor "a pénzéhes p1csa".


A nőies öltözködés mit jelent? Volt olyan barátnőm aki utálta a szoknyákat, ezért farmerban járt. Volt olyan aki imádta a szoknyákat és a kivágottabb dolgokat. Egyikük sem volt ettől jobb/rosszabb a másiktól.


A hűséges / kedves / odaadó teljesen jó. Végre írtál valami értelmeset is. A szereti a szexet pedig két emberen múlik. Ha te ügyes vagy, akkor élvezni fogja a szexet és vágyni fog rá, ha nem ... akkor az sem feltétlenül az ő hibája.


A mai világban én is meggondolom kétszer, hogy akarok-e gyereket (sanszosan amúgy igen). Mivel te akarsz biztos, ezért olyat keresel aki akar. Nincs ezzel baj. A baj tudod hol kezdődik? Ott, hogy 24 évesen még sokan nem tudják, hogy akarnak e gyereket. Te pedig már most elvárnád tőlük, hogy fixen tudják ezt.


Szóval nem uram, nem kellene minden nőnek ilyennek lennie, mert nem elbaszott gyártósoron készülő emberek vagyunk, hanem mindenki más és mást tart jónak. A te nézeted lehet, hogy tökéletesnek tűnnek, de most remélem rávilágítottam, hogy nem feltétlenül tartja ezeket a normális iránynak mindenki.

2016. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Így összességében szerintem igen. illetve nem...de szerintem nem lesz könnyű olyan nőt találnod, akire az összes pontod tökéletesen illik.

És amint látom sok benne az anyagi, külsőleges dolog. (jogsi, pénz, öltözködés, vékony, sportos) Ehh...álmaim tenyészkancája. Ezt a címet adhatnád a felsorolásodnak. :D

Szóval lehet ilyen-olyan-amolyan kritériumokat felállítani, de ennyit...minek??? Minden egyes elvárásoddal csökkented az esélyed...

2016. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!