Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mély érzésű, filozofálós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mély érzésű, filozofálós lányok senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, de azt tapasztalom, hogy a legtöbb srác megretten ettől. A többség olyan...nem is tudom, nem felszínesnek mondanám, de szóval hogy nem igazán foglalkoznak önmagukkal, vagy hogy mi az életük értelme, stb.
2016. márc. 10. 21:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Biztos több eszem van nálad, mert már ott kezdődik, hogy én nem szologatok be másnak, kivetítve ezzel a saját sertettsegemet.
2016. márc. 11. 09:01
 22/25 anonim ***** válasza:

Volt filozófia szakon végzett barátnőm.

Szerencsére 28 éves korára gyakorlatiasabb lett, engem már nem traktált az okoskodásaival :)

2016. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom, egy kiadós és kielégítő szeretkezés után tudod, kinek van agyi energiája még filozofálgatni is...


Ezzel most azért vicceltem, mert az átlagférfi úgy gondolja, hogy az ilyen nők azért dumálnak meg agyalnak annyit, mert, khm, nincsenek eléggé kielégítve, hogy szépen fogalmazzak.


De természetesen igaz, amit írsz, a legtöbb embernek nincs igénye önmaga megismerésére, pedig sok kellemetlenségtől megkímélhetnék magukat és az embertársaikat is, ha belevágnának ebbe az igen hasznos folyamatba. Élnek bele a világba, aztán majd csak lesz valahogy...


Én az önmegismerős, céltudatos fajtába tartozom, és szeretem, ha a körülöttem élők is minél többet felfognak a világból. Sosem tartottam butának azokat, akik nem ilyenek, sokféle intelligencia létezik, a legtöbb embertársunkban meg lehet találni valamelyiket.


26/L

2016. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem nagyonis kellene!😊 szeretek filozófálni..
2016. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha valaki filózik én is szoktam néha azon felül is mikor épp berúgtam pár ismerőssel :D


A probléma ezzel inkább az, hogy a többség simán elszáll 2 fényévvel arrébb és mindenbe belelát valamit ami nincs ott. Teljes mértékben nélkülözik a gyakorlatiasságot. Ami valljuk be zavaró, mert mindennek megvan a maga helye és ideje..

2016. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!