Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerdán múlott 2 éve hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán múlott 2 éve hogy egyedül vagyok. Hiába próbálkozok ismerkedni. Nem kellek senkinek. Mit tegyek hogy ne legyek egyedül? 26f

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 26 éve nem kellek senkinek. Én akkor mit csináljak?
2016. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy mit tettetek ez ellen?
2016. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Én 30 éves nőként nem akarok ismerkedni senkivel. Nem estem kétségbe úgymond. Van egy lányom, akit egyedül nevelek, aki kitölti az életem, nekem pedig az teljesen elég. Köszönöm nem kérek sem a fiatalabb, sem a korombeliek sem pedig az idősebb korosztályból!

Türelem, úgyis találni fogsz magadnak valakit.

2016. márc. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
#3 Ez eléggé súrolta a "nobody cares!" kategória határát.
2016. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talán az okait lenne érdemes megérteni, most miért nem megy, utána könnyebb lenne az ismerkedés. Talán kérd ki pszichológus tanácsát.
2016. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi bajod ,ember??? 26 évesen nem tudsz senkit összeszedni? ennyire még nincs elba szva a világ,szedd már össze magad.
2016. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elég béna vagyok a nők területén
2016. márc. 10. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Nekem 29 éve, azaz soha nem volt még barátnőm.
2016. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha egyszerűen csak élnél, és nem próbálnál meg lányokra vadászni?

Hidd el, ki lehet szagolni, ha egy fiú vagy lány görcsösen próbál valakit magának találni.

Azt is kiszagoljuk, aki szingli, de nem érdeklődik a párkapcsolat után. Mármint értem ez alatt, hogy élvezi az életét, szereti magát, és a napjait.

Az ilyenekre hamarabb felfigyelnek

2016. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legalább volt valakid. Valakinek még az se...
2016. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!