Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már vagy 10 éve egyedül van? Meg lehet szokni, igaz?

Figyelt kérdés

Én még csak 2 éve, de néhány gyengébb pillanatot leszámítva teljesen jól érzem így magamat, így szabad lehetek, azt csinálok, amit akarok. A másik, hogy nem vagyok egy bombázó sem, és így nem is kellek senkinek, de ez nem zavar, mert nekem se tetszik senki. :D

Nem tudom, pár év múlva hogyan érezném magamat, de gondolom, ugyanígy. Valakinek tapasztalat?


2016. márc. 8. 19:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként 20 éves nő vagyok, ez lemaradt.
2016. márc. 8. 19:11
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Mivel nő vagy, kelleni fogsz valakinek. Ne félj.
2016. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Fél éve vagyok egyedül és rettenetesen hosszú időnek tűnik. Sajnos nem nagyon érdeklődik utánam senki, én pedig nem vagyok kezdeményező típus.

A szépség relatív dolog, ha te magad elfogadod, azt sugárzod ki.

2016. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lassan 7 év lesz hogy egyedül vagyok de megszoktam már nem stresszelem magam emiatt majd aki nekem rendeltetett vagy jön vagy nem:)
2016. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem sok híja, de nekem elsősorban olyan okom van erre, ami a legtöbb embert nem érinti, így nem is ez volt a legfontosabb az életemben. Megszokható, de azért ha lehetőség adódik rá, hogy együtt legyek azzal, aki igazán a párom, nem fogok hadakozni. De az elmúlt éveim nem úgy alakultak. :-)
2016. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet szokni igen, es nem is olyan veszes amilyennek hangzik.


Lassan 4 eve vagyok egyedul. De ez nem jelenti azt, hogy depresszios vagyok. Elfoglalom magam massal, epitem az eletem, dolgozom. Most vettem kocsit, 1-2 ev mulva szeretnek sajat hazat is alberlet helyett. Baratno meg majd lesz. Ez nem azt jelenti persze, hogy jo egyedul lenni, mert nem az. De miert ne hozzam ki belole amit lehet, ahelyett, hogy sajnaltatnam magam...


24/F

2016. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most vagyok egyedül 6 éve, futó kapcsolataim voltak, de többre nem is vágyom.
2016. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem még soha sem volt senkim. Megszoktam. Igyekszek tenni ellene, de sajnos semmi sikerem a nőknél.

29F

2016. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én világéletemben egyedül voltam (illetve vagyok). Még évekkel ezelőtt kifejezetten zavart,irigyeltem másokat, amiért találtak valakit, de azóta hatalmasat változott a gondolkodásmódom és a hozzáállásom mindenhez. Ezer más dolog akad, ami leköt, ami jobban érdekel, mint egy párkapcsolat, és kifejezetten jól érzem magam így. Jó azt csinálni, amit akarok, ahogy te is említetted. :D

Hogy meg lehet-e teljesen szokni, arra szerintem nem könnyű válaszolni, személyfüggő. Úgy nem lehet elfogadni, ha valaki görcsösen be akarja beszélni magának, hogy jobb neki egyedül, úgyse kell senkinek,stb. A legjobb, ha az ember mással foglalkozik főleg, nem pedig ezen a témán rágódik éjjel-nappal. Messze nem a párkapcsolat az egyetlen dolog, ami boldoggá teheti az embert.

2016. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még soha se volt senkim. 23F
2016. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!