Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas igények miatt sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas igények miatt sok nő marad egyedül?

Figyelt kérdés
Manapság a nők nagy része a férfiak kis százalékához vonzódik. Az elvárások nagyon magas szintre mentek. A férfiak kisebb százalékára igaz hogy helyes izmos sportos határozott hűséges. Azért az átlag férfi nem ilyen. Macskás nők száma így nagyon sok lesz?
2016. febr. 27. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Ezt bírom: "manapság"..

Mert régen, hogy volt?

Érdekes..én eddig nem vettem észre, hogy ilyen drasztikus lenne ez, mint ahogyan itt minden nap előadják.

2016. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amelyik egydül marad náluk általába vagy ez van, vagy a szingli élet a választásuk. De ez itthon ritka.
2016. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kétlem.
2016. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy maradnak. Mindegyiket kúrogatja egy foglalt/házas terminátor. Nem elég, hogy sok tízezerrel többen vannak a 20-30-as korosztályból a férfiak, azzal, hogy van számos gerinctelen "háremtartó", így még kevesebb nő "jut" a kortárs srácoknak. A kúratlan macskás nők meg leginkább a Barca/Real/Liverpool/stb. játékosaira maszturbálnak/szkvörtölnek, nekik ennyi tökéletesen elég is, bár azért titkon vágynak rá, hogy egyszer csak egy Neymar betoppan az ajtajukon.
2016. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem maradnak. Figyi, nem akarok általánsítani, de a sima átlag Marcsinak is folyton csörgött a vibere, amikor dumáltam vele társaságban. Ezt sűrűbben, több nőre is értem. Mindig van valaki a képben náluk, ha épp nem dugja őket senki, akkor egy régi ex, egy plátói szerelem, aki után epekednek, vagy egy tag, akivel ismerkednek. Olyat még Európa nem b aszott, hogy egy lány, akit ismernék, abszolút egyedül legyen érzelmileg-fizikailag is.
2016. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Magas nők miatt meg sok igény marad egyedül.
2016. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én kikérem Ipkisz láb sértését!

Mert én Freddie P. Jr -re maszturbálok! Az igaz, hogy Puskás és Becham-en kívűl más focistát nem ismerek!

2016. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
#5: Eskü tényleg valóban így van, ahogy írod. Egyszerűen nincs, nem létezik totálisan mindentől és mindenkitől önmagát függetlenített nő. Még a legbiztosabbnak tűnő lehetőségekről is kiderül, hogy minimum 2-3 taggal tuti folyamatosan kokettál.
2016. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Azért lassan kezd minden ehhez hasonló kérdés komoly általánosításba torkollni,ami pedig egyrészt nem a valóság másrészt ez az alacsonyszőrösocsmány indulatok táptalaja is egyben.
2016. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Amíg meg nem csúcsúlnak addig nem maradnak egyedül mindig lesz valaki, de mindegyiket dugja valaki.
2016. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!