Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas igények miatt sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas igények miatt sok nő marad egyedül?

Figyelt kérdés
Manapság a nők nagy része a férfiak kis százalékához vonzódik. Az elvárások nagyon magas szintre mentek. A férfiak kisebb százalékára igaz hogy helyes izmos sportos határozott hűséges. Azért az átlag férfi nem ilyen. Macskás nők száma így nagyon sok lesz?
2016. febr. 27. 21:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igaz hűséges társra gondolok nem szexpajtira.
2016. febr. 27. 22:29
 12/15 anonim ***** válasza:

Rosszul látod.

10 éve voltam "hajadon", akkor ritka volt az igazán ápolt, és izmos pasi.

Tavaly elváltam, elkezdtem ismerkedni. És feltűnt, hogy 25-40 között igenis az az átlag, hogy adnak magukra, rendszeresen mozognak, nagyon jó pasik vannak. Aki szingli, az meg különösen odafigyel magára, a házasok eresztenek egy kis pocakot.

Az a ritka, aki nem sportol, nem érdekli az öltözködés, és otthon géppel túrja le a haját.

2016. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A macskás nők nevében kikérem magamnak az általánosítást! Több macskám is van, és párom is, aki szintén macskás.


Hasonlóan a másik általánosító kijelentésed sem találom igaznak, legalábbis az én életem az ellenkezőjét példázza. Korábban alacsonyak voltak az igényeim, ezért rendre mentem bele kompromisszumos kapcsolatokba, amikből aztán semmi jó nem sült ki.

Aztán a korral, tapasztalatokkal egyre magasabbra tettem a lécet, és ebből nem engedtem. Így lett olyan párom, aki minden elképzelésemnek maradéktalanul megfelel. És még a macskáimat is szereti...

2016. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

@12

Na és erről van itt szó, aki nem izmos meg nem érdeklik a sportok, az már nem is férfi. Hát elmegy ám mindenki a...

2016. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 12-es élő példája a dolognak! :D
2016. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!