Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék párkapcsolatot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék párkapcsolatot, de nem kellek senkinek, depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nem kellek egy fiúnak sem. De nem a külsőm miatt ugyanis randizni randiznak velem egy párszor, de aztán ennyi, eltűnnek. Már semmi életkedvem sincs, már sehol nem próbálkozom.
2016. febr. 16. 09:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Most is azt teszed,próbálkozol.Csak legyél nyitott a lehetőségekre.

Hány éves vagy?

2016. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

sajnos ez egy ördögi kör...

depressziós vagy ez valószínűleg látszik rajtad, teljesen más a kisugárzásod...és ezért nem kellesz senkinek :S

de lehet más belső probléma van...

lehet csámcsogsz, vagy vihogsz, esetleg ráakaszkodsz a másikra, vagy buta vagy...sok oka lehet még...

meg kellene tudnod az okot!


22F

2016. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sem csámcsogni, semmi vihogni, buta meg végképp nem vagyok. De mások olyan tökéletesek?
2016. febr. 16. 09:42
 4/22 A kérdező kommentje:
Ráakaszkodni sem szoktam senkire, hiszen nem is találkoztunk mindennap.
2016. febr. 16. 09:45
 5/22 anonim ***** válasza:

Kezdj el önismereti, önfejlesztő könyveket olvasni, mozogj egy keveset is, járj el a barátnőiddel szórakozni, járj előadásokra, menj pozitív emberek közé.


Jó pár dolgot felsoroltam, ami elűzi a depressziódat. De ez csak akkor fog működni, ha akarod, teszel érte és nem sírsz egész nap, hogy milyen szerencsétlen vagy.


Hajrá, pozitív életre fel. :)

2016. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátnőim, és magamtól nem érzek késztetést a változásra. Segíteni pedig senki sem segít a környezetemben. Így pedig elég nehéz.
2016. febr. 16. 09:59
 7/22 anonim ***** válasza:

"magamtól nem érzek késztetést a változásra"


Akkor szenvedj és élj ilyen nyomorultul. Bocsi, de erre nem tudok mit mondani. Ha nem akarsz változtatni ezen a helyzeten, akkor szenvedj tovább, de akkor ne picsogj itt, hogy sajnáltasd magad, mert

csak egy lusta p..csa vagy.


A változásra ott lenne a lehetőséged és időd, de nem.. A te döntésed, a te életed, a te felelősséged!

2016. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg minek írsz, ha csak trágár szavakkal tudsz dobálózni? Amúgy meg szeretnék változtatni, de ez nem megy csak úgy egyik pillanatról a másikra, pláne nem segítség nélkül egy depressziós embernek.
2016. febr. 16. 10:11
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Én már meguntam, hogy játszom a jó tündért a lányokkal. pl próbálom leszoktatni a bagórol, türelmes vagyok vele mert ő depressziós, stb. aztán köszönetképpen kilábalnak a dolgaikból, rájönnek, hogy többre képesek és otthagynak viszonzás mentesen, pedig elég lenne számomra egy szóbeli "köszönöm" is!
2016. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

dolgozol/tanulsz ? vagy mivel foglalkoznak?


nem barátnők kellenek,meg dizsi meg pláza, hanem hogy önmagaddal legyél megbékélve! ehhez az kell, hogy ne legyél depressziós, legyen valami,ami előrevisz,célok,tervek...

2016. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!