Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék párkapcsolatot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék párkapcsolatot, de nem kellek senkinek, depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nem kellek egy fiúnak sem. De nem a külsőm miatt ugyanis randizni randiznak velem egy párszor, de aztán ennyi, eltűnnek. Már semmi életkedvem sincs, már sehol nem próbálkozom.
2016. febr. 16. 09:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De bármibe belekezdek mindig csak csalódás ér.
2016. febr. 16. 10:24
 12/22 anonim ***** válasza:

Kezdésként olvasd el Csernus Imrétől a Férfi és a Nő című könyvet. Fent van neten hangoskönyv formájában is, csak hallgatnod kell.

Utána jöhet pl. az Érzelmi intelligencia című könyv - Daniel Goleman-tól.


Előbb magaddal foglalkozz. Fedezd fel a benned rejlő erőt.


De Szabó Péter motivációs előadó előadásait is hallgathatnád.


Mindent meg lehet valósítani, csak türelem, kitartás és akaraterő szükséges.


A többi csak kifogás.

2016. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Levélre válaszolsz?
2016. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A depressziódat nem egy párkapcsolat fogja megoldani. Előbb hozd egyenesbe magad, és ha már jól leszel, akkor jöhet a párkapcsolat is.
2016. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ne olvasgass fogyatékosoknak készült könyveket, mert mire észreveszed, Müller Pétert fogsz idézni. :D


Próbálj meg apró lépésekben változtatni magadon, most rossz időszakodban vagy, ilyenkor kb semmi sem jön össze, tapasztalat. Próbálj csak barátkozni első körben, ha nincsenek körülötted megfelelő emberek, akik segítenének, akkor először őket kéne összeszedned, megismerned. És még ha nehéz is, ne add fel. Ilyenkor apró, hétköznapi sikerélmények, örömök kellenek, amik kimozdítanak ebből az állapotból.

2016. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jaj az önsajnálat!

Nézd, senki sem írja elő, hogy boldognak kell lenni. Ha változtatni akarsz, azért meg igenis vért kell izzadni, mert másképpen nem megy! Várhatod a sült galambot hiába.

Ha depressziód van, meg nem szégyen segítséget kérni egy pszichológustól.

2016. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Gyere, próbálkozz nálam. Még akármi is lehet.
2016. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

boldogság csak egy elmeállapot, rajtunk múlik és nem máson.


Amíg ezt nem tudod megérteni, soha nem leszel boldog, max csak ideig óráig.

2016. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
A 23 éves aspergeres nő vagy ugye, aki hetente 2x megkérdezi ezt és itt nyafog? :D
2016. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ennyi közhelyet egy rakáson. az egyik azt mondja, a pszichológus megoldja a bajodat, a másik azt, egy valódi kapcsolat nem fogja megoldani.


én is azt mondom viszont, próbálkozz, ahogy bírsz. magadhoz legyél kedves. szervezz magadnak programokat, amik akár jók is lehetnek. amennyiben tényleg depressziós vagy, tapasztalatom alapján csak ezek segíthetnek:


- újdonság

- kellemes/megnyugtató élmények, belefeledkezni valamibe

- igazi támogatást érezni


szerencsére az első kettőt megoldhatod magad. ne gondolj nagy dolgokra. én egy darabig ki se mozdultam a lakásból, csak kaját venni, úgyhogy a takarításba öltem a bánatom. nyilván ez nem érdekes, ha amúgy is figyelsz rá. másik amit otthon is lehet: dolgokat kukázni, könyvet, ruhát, kacatokat, vagy elvinni oda, ahol örülnek neki. az önkéntesség is jó lehet.

2016. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!