Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziós vagyok, ki sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok, ki sem mozdulok itthonról, így még is hogyan lehetne valakim?

Figyelt kérdés
Barátaim sincsenek akikkel kimozdulhatnék, magamba meg hova mozdulhatnék ki, tök hülyén néz ki aki egyedül megy valahova. Társkereső kilőve, még az életkedvem is elmegy az ottani pasiktól. 23/n
2016. jan. 5. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az ilyen oldalakon sok a hülye, de hidd el, vannak kivételek.

Valami hobbi esetleg?

F

2016. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kifogást mindig lehet találni, ami miatt rossz.


Munkahely, hobbi, tanfolyam.

2016. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

gyakori, online játékok, chat oldalak, fórumok....

de először a depressziódtól kellene megszabadulnod, vagy nagyjából rendbe jönnöd!

és miért nézne ki hülyén, ha valaki egyedül megy valahova? nem mehetek le egyedül a boltba, mert ciki? és ott is lehet ám ismerkedni, de nem erőltetni kell a dolgot, csak élni a lehetőségekkel...


22F

2016. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most nincs munkám, és hobbim sem.
2016. jan. 5. 12:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahol én élek itt biztos senki nem szólítana le a boltban.
2016. jan. 5. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj, én ugyanebben a helyzetben voltam. Nem dolgozol? Mert ha a munkahelyre kimozdulsz, már az is valami. Ne maradj több napig otthon, mert saját magamon tudom, hogy nagyon be tud szűkülni az ember tudata. Akár menj el sétálni egyet vagy biciklizni, akármi, csak mozdulj ki. Egyébként ne társ keresőzz, mert az csak egy erőltetett szarság, ami a külsőtől teszi függővé, hogy mennyit érsz. Olyan oldalakon igazából nem is érdemes ismerkedni, ahova képet kell feltölteni. Én a szerelmemet ismeretlenek.me-n ismertem meg. Ott is elég sok az idióta, de ha kicsit kitartóbb vagy, akkor találni fogsz értelmes embert is. Így volt velem is. De ne úgy menj fel, hogy te most megtalálod életed párját... Csak hogy beszélgetsz más emberekkel szabadon.
2016. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Ne legyél ennyire negatív. Tudom, hogy vannak rohadt sz.r időszakok is az ember életében, de ne engedd, hogy ezek miatt teljesen leblokkolj. Ha ennyire nincs közeg nálatok, én továbbra is az online ismerkedést javaslom, nekem szinte az összes barátom közvetlenül, vagy közvetetten, netről jött össze

2016. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak már egyre türelmetlenebb vagyok, érzem hogy kifutok az időből. Amikor valakivel randizom már szeretném, ha járnánk is most már, persze ezt nem mondom, csak gondolom.
2016. jan. 5. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne leszólítania? te is kezdeményezhetsz beszélgetést elég sok apropóból...például megkérdezed egy termékről a véleményét...

vagy kérsz tőle valamiből, vagy ha alacsony vagy akkor előnyödre fordítva, levetetsz valamit...szóval van lehetőséged neked is kezdeményezned, nem feltétlen azonnali párkapcsolatra, hanem már csak a reakcióját megfigyelve megtudhatsz róla dolgokat...lehet, hogy odabaxa neked a terméket és még egy "nesze"-t is mond mellé...de lehet kedvesen megkérdezi, hogy melyiket szeretnéd...

állásinterjún szintén lehet beszélgetni, mármint a többi jelölttel, ha olyan helyre jelentkezel...

online szintén vannak lehetőségek, nem feltétlen párkapcsolat, pl itt is valaki válasza szimpatikus tudsz vele beszélgetni, aztán lehet alakul valami...

de kereshetsz a hobbidról szóró fórumot is, ott szintén van beszéd téma...

sok-sok lehetőség van :)

2016. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne másoktól tedd függővé, hogy kimozdulsz-e valahova, ahova szeretnél. Persze, mondjuk egy éjszakai szórakozóhely esetén egy nőnek jobban kell vigyáznia, nincs, aki hazakíséri, de azért van, ahova egyedül is elmehetsz.

Én is nő vagyok, és 22 éves korom óta egyedül is elmegyek ide-oda (beleértve külföldi utazásokat is). Nem érdekel, ha más szerint ez hülyén néz ki, egy rakás élménnyel lettem gazdagabb. Ha mindig másra várnék, most, 30-on túl azon siránkoznék, hogy én sehova nem jutottam el, mert nem volt kivel, és irigykednék másokra. Ezzel szemben rám irigykednek mások, milyen bátran neki mertem vágni a villámutazásaimnak pl. és aki nem ismer, a fotóim alapján azt hiszi, hogy jól megy, pedig mindet alaposan körbejártam és kis pénzből is kihoztam.

2016. jan. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!