Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok nem tudok...

Depressziós vagyok nem tudok kimozdulni itthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok munkát keresni sem nehogy összefussak egy ismerôssel. A mai nap felöltöztem hogy most elindulok de a kapuban megálltam és visszafeküdtem az ágyba. Aki ki tudott volna hozni a depresszióból azt az embert nem erdeklem! Mit tegyek hogy minél hamarabb a régi legyek?
2012. szept. 18. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad. Mást nem tehetsz. Rángasd ki magad ebből az állapotból.

Elsőnek hagyj fel az önsajnálattal.

A probléma felismerése már az első lépés.

2012. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el sétálni valami kellemes helyre minden nap, ahol nem nagyon vannak emberek, pl. park, ilyesmi.

Merre laksz? Találkozzunk? :D Csak nem fogok hiába várni, ha megbeszéljük...

2012. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is volt csak én még suliba járok. Tavaly nem voltam hajlandó iskolába menni(2hétig),felöltöztem és megálltam az ajtóban,de ugyanez volt a bolttal is. Végül elmentem,mert arra gondoltam,hogy ez nem mehet tovább minél tovább húzom annál nehezebb lesz...
2012. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.megpróbáltam kimozdulni és sikerült.azóta futni is eljárok:)
2012. szept. 29. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
ennek örülök! :)
2012. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!