Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mély érzésű, filozofálós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mély érzésű, filozofálós lányok senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, de azt tapasztalom, hogy a legtöbb srác megretten ettől. A többség olyan...nem is tudom, nem felszínesnek mondanám, de szóval hogy nem igazán foglalkoznak önmagukkal, vagy hogy mi az életük értelme, stb.
2016. márc. 10. 21:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A gondolkodó valahogy sokkal jobban hangzik. (Ha valaki filozofál, akkor gondolkodik ugyebár :)

Én is ilyennek mondanám magam, nagy butaság, hogy ezért nem kellesz a fiúknak. A barátom is szintén ilyen, de ő sokszor túlzásokba esik, mert azt hiszi, hogy csak úgy vannak a dolgok, ahogy azt ő mondja.

Ha nem mindig csak negatívumokon gondolkozol, hanem semleges és pozitív dolgokon is, az nagyon megnyerő tud lenni egy tanult fiúnak, mert megtalálja benned a beszélgetőpartnert. Ne legyél szomorú, mindenki a maga idejében jön! Találni fogsz egy ilyen fiút! :)

2016. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Vallásosság ami komolyabb taszítóerő lehet.
2016. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen nőkkel jártam eddig.
2016. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szamodra nem annak tunik, de attol meg az: onkenyes tanacsadas. Ne te mondd, hogy ok mivel foglalkozzanak.
2016. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nem mondtam meg, hogy mivel foglalkozzanak. Mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja.
2016. márc. 10. 22:31
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vettem észre... nem felszínesek, csak egyszerűek. Tisztelet a kivételnek. Legyen szép, nagy melle, formás feneke, legyen hűséges, tudjon főzni stb. stb. klisék. Ennyi. Ilyen igényeik vannak.
2016. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én nem olyan vagyok amilyent leírtál. Műszaki pályán tanulok mert úgy éreztem arra visz az életem értelme. Az elmúlt években foglalkoztam az érzelmi intelligencia területéhez kapcsolódó dolgokkal, pszichológiával is. De persze csak hobbi szinten. Nem hinném, hogy felszínes vagyok, bár ezt magamról elég furcsa kijelenteni, jobb ha egy másik ember állapít meg rólam ilyent. De tény, hogy nem szeretem a felszínességet. Inkább voltam régebb is különc, mint hogy megfeleljek a felszíni társadalmi elvárásoknak. Manapság is foglalkozom magammal, és gondolkodom az életem értelmén.


Mégis azt tapasztaltam, hogy a lányokat ez nem vonzza. Inkább az jön be nekik, ha valaki talpig öltönyben van, valami márkás órával és felzselézett hajjal, aki mellett tipegtopoghatnak magassarkúban. Na ilyen nem vagyok és nem is kéne ilyen nő.


Nekem a leírásod alapján szimpatikusnak tűnsz. Vagyis mondjuk úgy szimpatikusnak képzellek :)


Gondolom már nagyon sokan írtak neked, így nem akarlak spammelni. De szívesen beszélgetnék, úgyhogy ha van kedved, rám írhatsz :)

2016. márc. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Hát én eléggé zárkózott és csendes vagyok és emiatt is elég sok időt töltök a gondolataimmal. Sokat gondolkodom az élet nagy rejtélyein és főleg a saját kis életem dolgaival. Nem tudom ez annak számít-e.

Viszont senki olyan ismerősöm nincs akivel ilyen témájú dolgokat meg tudnék beszélni, szóval ha pont esetleg a barátnőm lenne ilyen az eléggé jó lenne :) 19F

2016. márc. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem piszkalasbol, de meg mindig veluk torodsz kerdezo.

Csak tudnam miert?

Egy felol: nem akarnak a felszin alatt megmutatkozni - bantonak erzik ezt. Ez ratesz a is, hogy szocializalodtak (belejuk lettek folytva a szo, stb).

A masik fele: nem akarnak olyant, aki tul filozoalha a dolgot es azt is belelatna, ami nincsen. Bocsi, de ezt gondoljak te rolad.

2016. márc. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel, biztos hogy nem. De lesz itt még több defekt is!
2016. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!