Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nem volt még egy komoly kapcsolatom sem. Nem vagyok egy szépségkirálynő, de egy bányarém sem! Sokan dicsérnek, hogy milyen szép vagyok és csodálkoznak, hogy nincs barátom. (Neeem, nem csak nagymama, apa, anya dicsér...:P)

Eddig nem is zavart, hogy nincs senkim, de egyre inkább szeretnék már valakihez "úgy" tartozni.

Mi lehet velem a baj? Ezt persze pár sorból nem tudjátok megállapítani.

Most van egy srác, akivel ismerkedünk, de könyörgöm már fél éve csak "barátkozunk"! Igaz az elején még én mondtam neki, hogy haladjunk lépésről lépésre, ismerjük meg egymást blabla...De ennyi idő után már lépnie kellett volna valamit, nem? Most vagy ő nagyon töketlen vagy én vagyok k...@ ronda...:D


Másnak is ilyen "jól" telnek a huszonX éves napja?? :D


És igen, tisztában vagyok vele, hogy ez itt nem az elittars.hu és társai.

Nem is ilyen célzattal tettem fel a kérdést!


2016. febr. 27. 20:22
1 2 3
 1/22 VirágésBence ***** válasza:
Vagy túl hamar taszítod a friend zónába a pasikat vagy van valami bakid, nem jó a humorod, erőltetett vagy, túl sok smink, idegesítő röhögés stílus... ilyen apró dolgok, amit egyébként nem vesz magán észre az ember. Szerintem egy közeli barátodtól kéne erre rákérdezni, csak jobban ismer, mint mi.
2016. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nyugi, most majd kapsz itt annyi privátot, hogy nem bírsz közülük válogatni. :)

Miért nem lépsz te, ha a pasi nem mer? Nő is kezdeményezhet. :)

2016. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nokedliszaggatás, hogy megy?

minden ezen múlik...

2016. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Aha, ebben van valami. Mondjuk még senki nem jelezte az általad említett dolgokat, de ki tudja...Lehet, hogy nem akartak megbántani.


Jó, de ennyi pasit csak nem taszíthatok...:D

2016. febr. 27. 20:28
 5/22 anonim ***** válasza:

Kb igen, egy lánnyal se jött össze még semmi eddig.

Ilyen szempontból nekem is csodálatosan telnek a 20-as éveim.

24f

2016. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Első osztályú a nokedlim! :P
2016. febr. 27. 20:29
 7/22 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak a jópasikra utazol. Te pedig nem vagy egy szépségkirálynő.


Először ezen kéne változtatni és megoldódna a problémád :)


Tehát

1, vagy szépségkirálynővé válni

2, vagy lejjebb adni az igényeket és veled egy szinten lévő pasikat is észrevenni.

2016. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Én is szeretnék már egy kapcsolatot, de elsietni meg nem akarom, szóval még várok :D Ha ismerkedek is valakivel az vagy összejön valaki mással, vagy bevágja, hogy legyünk barátok, vagy egy idő után bunkó lesz.. De bunkókkal, amúgy is össze szoktam futni. Csak nem értem miért ilyenek, amikor én rendes vagyok, nem szólok be, mosolygok, barátkozok és kapok valami csípős megjegyzést :S

El vagyok keseredve, de majd jön egyszer valaki :)

Kitartás! :D

20/L

2016. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#7! Igen, te pontosan tudod, hogy én csakis a jó pasikra bukom! ;)De hát mit tehetnék? Kedves Ferenc foglalt, így reménytelen ma Mo.-n "jópasit" fogni...:(
2016. febr. 27. 20:33
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne harapj a kézbe, ami segíteni próbál! :(
2016. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!