Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nem volt még egy komoly kapcsolatom sem. Nem vagyok egy szépségkirálynő, de egy bányarém sem! Sokan dicsérnek, hogy milyen szép vagyok és csodálkoznak, hogy nincs barátom. (Neeem, nem csak nagymama, apa, anya dicsér...:P)

Eddig nem is zavart, hogy nincs senkim, de egyre inkább szeretnék már valakihez "úgy" tartozni.

Mi lehet velem a baj? Ezt persze pár sorból nem tudjátok megállapítani.

Most van egy srác, akivel ismerkedünk, de könyörgöm már fél éve csak "barátkozunk"! Igaz az elején még én mondtam neki, hogy haladjunk lépésről lépésre, ismerjük meg egymást blabla...De ennyi idő után már lépnie kellett volna valamit, nem? Most vagy ő nagyon töketlen vagy én vagyok k...@ ronda...:D


Másnak is ilyen "jól" telnek a huszonX éves napja?? :D


És igen, tisztában vagyok vele, hogy ez itt nem az elittars.hu és társai.

Nem is ilyen célzattal tettem fel a kérdést!


2016. febr. 27. 20:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, de kicsit unalmas szöveg már a "neked csak a jó pasik kellenek"


Nem tudom, hogy miben nyilvánul ez meg? Mármint, hogy ki a "jó" csaj és ki a "jó" pasi!

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem nézem a külsőt, minden ember hazudik, aki ezt mondja, de csak olyan szintig, hogy legyen ápolt és fogjon meg benne valami. Nekem az fontosabb, hogy eltudjak vele beszélgetni, hülyéskedni, ha ez megvan, akkor ok!

2016. febr. 27. 20:38
 12/22 anonim ***** válasza:

Egyelőre felírom ezt, vény nélkül kiváltható. Adagolás: napi 3!


https://www.youtube.com/watch?v=gwUOYbvAl7A


ha minden kötél szakad ne add fel!

ha nem jön össze semmi ne add fel!

ha mindenki ellened van ne add fel!

csak így lehetsz valaki, ezt ne felejtsd el!

2016. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

11-re reagálva: a tapasztalataim mondatják. Rendszeresen sportolok és tisztálkodok. Nem dohányzok. Tiszta ruhába járok, de ez még rohadt kevés :)


tudom, hogy unalmas, én is kib*szottul unom már, ezért is hagytam abba az ismerkedést :) kiszámítható, uncsi és lelombozó az egész.

2016. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Csatlakozom hozzátok kedves huszonX éves sorstársaim! :D Üdvözlök mindenkit a komment szekcióban. Lent tej, és süti vár mindenkit. :)


23/F

2016. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Most az van a sráccal, hogy még mindig lépésről-lépésre játszik, mert attól tart,hogy esetleg túl gyorsnak találnád a tempót, talán add tudtára,hogy már többet szeretnél. Amúgy nekem is így teltek a 20-as éveim, a 30-asok is így telnek, bár abból még csak 2 év ment el. És így fog az összes többi sajnos. Lóf..sz az élet, semmi jó nincs benne az is biztos! Ilyet kitalálni, mint a szerelem, bárcsak ne lennének érzéseim, az lenne a legjobb, csak lennék,mint egy robot.
2016. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! :) Jól estek a kommentek és az is, hogy szántatok a kérdésemre pár percet.


Igen, ettől félek én is, hogy csak telnek az évek, jár le a szavatosságom és sehol semmi/senki. Mondjuk így egyedül lehet, hogy jobb, mint egy rosszul működő kapcsolatban.


Ja és #15-ös! Nehogy azt hidd, szerintem az érzések csodálatosan jó dolgok, feltéve persze, ha azokat viszonozza is valaki. :)

2016. febr. 27. 21:01
 17/22 anonim ***** válasza:
Kész, vége. A méhed hamarosan kiszárad és terméketlenebb lesz mint Karthágó miután sóval bihentették.
2016. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17!


Dehülyevagy...:D Ezen most olyan jót nevettem! :DDD

2016. febr. 27. 21:24
 19/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudtodon kívül is visszautasítod a közeledést és ezáltal nem kezdeményeznek.
2016. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát igen szép lassan lejár a szavatoságun a csomagolás meg már sérült vagy amúgy se volt a toppon. Én úgy érzem a hátralévő életemet egyedül fogom letölteni. Eddigse kelettem igazán senkinek ezután se hiszem, hogy változna akármennyire is dícsértek... Hogy teszek érte valamit?? Már nem annyira. Hiába küzdök ha nem értékelik, hiába erőlködöm ha sza... rám. De sebaj valahogy eleszek 23/F
2016. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!