Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is miért nem kellek senkinek sem? L/23

Figyelt kérdés
Nekem is vannak hibáim:, csendes, visszahúzódó egyén vagyok, de akkor is vannak tőlem rosszabb emberek akiknek van párkapcsolatuk. Még azt se lehet rám mondani hogy csúnya vagyok, átlagosan nézek ki. Eddig fiúkkal csak egy pár randiig jutottam el, de ennyi. Még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel. Rossz látnom hogy bezzeg másoknak akik velem egyidősök még gyerek mellett is sikerül bepasizniuk, vagy pont karácsonykor eljegyzik őket.
2015. dec. 26. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2015. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert csendes és visszahúzódó vagy, sokkal jobban tudnak érvényesülni azok akik meg ennek az ellentétei.

Én is ilyen vagyok, nekem 24 évesen lett az első párkapcsolatom.

Azt tudom tanácsolni, hogy érdemes várnod, jó lesz, imádni fog majd az a srác aki megtalál, és biztosan lesz ilyen, csak sajnos nekünk ez kicsit lassabban megy.

2015. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
küldj képet!
2015. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha csak a csodát várod, hogy meghódítsanak és felszedjenek, akkor nem csoda, ha egyedül vagy...


24/F

2015. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ok, és hol lehet veled megismerkedni? A legtöbb "csendes, visszahúzódó" egyedül lévő lány ül otthon a négy fal között, besiet a munkahelyére, majd onnan haza, és közben várja, hogy egy nap becsöngessen a szép szőke herceg, hogy nem lakik e itt véletlenül egy magányos lány... Legalább az esélyét teremtsd meg annak, hogy valaki megismerjen!
2015. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A visszahúzódás és az önsajnálat nem valami vonzó, azok vonzódnak ezekhez a tulajdonságokhoz akik szintén bizonytalanok.


Miután találtál egy ilyet, a következő kérdésed majd az lesz hogy miért hagyott ott szó nélkül más miatt, vagy miért miért fontosabbak neki a szülei, stb.

2015. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha magas vagy, barna hajú és barna szemű, akkor randizzunk!


29F

2015. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
képet kérek édike :p
2015. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

Mert semmilyen lépést nem teszel azért,hogy más megismerjen...

Persze az is elképzelhető,hogy a kisugárzásoddal van baj.

2015. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja 9-es jól mondja.


Vagy amolyan magadnak való vagy, vagy csak várod a csodát várod h majd egyszer csak betoppan vagy megismer valaki.

De lehet, hogy nem tud az a valaki "hol" megismerni, és nem tud közeledni sem.

2015. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!