Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogyan lehetne önbecsül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan lehetne önbecsülésem ha nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Egy párszor randiztam fiúkkal, csak ennyi történt velem. Biztos velem van a baj, azért hagynak ott. Amúgy azt nem magyarázzák meg velem mi a gondjuk, csak kamu indokokat mondanak pl. túl jó vagyok hozzá. Annyira utálom magamat emiatt a csalódások miatt, hogy nekem soha nem jön össze semmi csinálhatok akármit. Amúgy is csendes, visszahúzódó vagyok. Már még ismerkedni sincs kedvem sehol. L/23
2015. aug. 22. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Legyél kevésbé válogatós, és ne csak a tökéletes külsejű alfahímeket vedd észre!
2015. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért neked akármilyen nő jó? Mert nekem is vannak igényeim egy férfival kapcsolatban, mint akárki másnak. Nekem nem kellene egy olyan férfi akinek akárki jó. Amúgy meg az ilyen értelmetlen válaszokat lehet mellőzni.
2015. aug. 22. 10:41
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Már meg is fejtette az első válaszoló a miértjét a problémádnak,túlzottan válogatós vagy,ennyi.
2015. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
ha ennyire zavar, kezdj önfejlesztésbe.
2015. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%

Bármennyire is furcsa, az önbecsülést nem a másik nem érdeklődése adja, hanem te saját magadnak. Ha kevés van, fejleszd.

Én ismerek lányokat akik népszerűek a pasiknál de önbecsülésük zéró. És olyat is aki nehezen ismerkedik, de igenis van önbecsülése.

Képezd magad, és ne haragudj magadra ha egy pasinak nem kellesz. Ez az ő döntése rájött hogy nem ilyen lányt keresett, hanem mást. Ettől még egyikőtök sem rossz ember. Ugyanúgy te is rájöhetsz egy randi után, hogy neked mégsem ez kell.

2015. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De mivel fejleszthetném és hogyan?
2015. aug. 22. 10:55
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
#2 Azért van különbség aközött, hogy valakinek akárki jó, minden 2. ellenkező nembeli jó, vagy minden egymilliomodik. Gyanítom, hogy te az utóbbihoz állsz a legközelebb.
2015. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
Itt néhány válaszadó teljesen meg van zakkanva. A kérdező válogatós?? Hogy a p.csába, ha egyszer őt hagyták ott??
2015. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy elhagyják, még lehet válogatós.


Kérdező

Mesélnél pár konkrét sztorit?

2015. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg nem értem, hogy lehet valakinek ennyire lételeme a kötözködés... Hahó emberek, senkinek nem tűnt fel, hogy nem ismeritek a kérdezőt, ergo nulla, bizony 0 fogalmatok van arról, hogy mik az igényei és milyen pasikkal jött eddig össze?! Mint ahogy az sem tűnt fel, hogy ŐT hagyják ott a pasik, akkor mégis miért a kérdező a válogatós?

Logic....

Bírom, hogy minden ilyen kérdésnél rögtön letámadják a nőt, mondván csak a leghelyesebb, "legmenőbb" pasikkal áll szóba. Ha meg leírja, hogy ez nem igaz, akkor hazug.. Jó ég. Mindenkinek lehetnek elvárásai, csak ahogy elnézem, ha egy nő kiejti a száján, hogy olyan férfit keres, akihez vonzódik, akkor rögvest felszínes lesz, mert ez sokaknak egyenlő az izmos/kigyúrt macsókkal, ellenben ha a férfi jelenti ki, hogy csinos, szép nőt keres, aki lehetőleg vékony, azzal semmi gond nincs. Nem értem... Soha nem is fogom szerintem.

2015. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!