Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, nő. Volt régebben egy aktív kapcsolatom és 7-8 éve senkinek sem kellek. Tanácsot szeretnék kérni. Van facebook oldalam így véleményt is nyilváníthattok rólam (privát levélre megadom az url címet)
2015. aug. 15. 21:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Küldheted, de őszinte leszek...

27F

2015. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Amúgy tudok sütni, főzni, egykerekűzni, az eszem is sokszor helyén van, de nem mindig. Elég jó sofőr vagyok egy szóval átlagos ember vagyok és még sincs senkim. Gyakran járok egyedül, nincsenek barátaim, viszont minden egyes falunapon kint vagyok, vagy eseményen :) szóval szeretem a közösségi életet. Nem vagyok elhízott mint az emberek nagy része (talán azért nem is mernek megszólítani, vagy olyan randa vagyok, hogy bottal sem mernének hozzám érni a pasi).
2015. aug. 15. 21:13
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem is és én is őszinte leszek, hiszen ez a legjobb segítség.
2015. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha véleményt mondtok rólam :D . Két fotóm van fent.
2015. aug. 15. 21:15
 5/25 anonim ***** válasza:
Akkor írjál levelet, mert úgy nem tudok segíteni.:D
2015. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
6%
Te vagy a lakberendező csaj? :D
2015. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Jöhet a link :)
2015. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megnéznélek,de nincs facebook-om.
2015. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szóval utoljára vagyis elsőre 14 évesen kellettél valakinek? Ami még komolynak sem mondható...

Szóval lökd a linket, aztán vagy elkeserítelek vagy nem.

2015. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Aki írt üzenetet nekem annak küldtem :) Nőként nagyon elszomorító, hogy mi lehet az oka amiért nem keltem fel senkinek az érdeklődését.
2015. aug. 15. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!