Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, nő. Volt régebben egy aktív kapcsolatom és 7-8 éve senkinek sem kellek. Tanácsot szeretnék kérni. Van facebook oldalam így véleményt is nyilváníthattok rólam (privát levélre megadom az url címet)
2015. aug. 15. 21:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%
Kérdeztem valamit.
2015. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a hajad nem tetszik és a ruhák amiket hordasz. Kicsi smink sem ártana, fülbevaló, ilyesmik.
2015. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, picit átlag alatti a kinézeted- legalábis az én szubjektív véleményem szrint. Kontaktlencsét vagy "divatosabb" szemüveget javaslok, egy új frizurát esetleg.
2015. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A fülbevalót szoktam hordani, csak itt nem volt fent (van egy kalózos és a bal fülemben használom).
2015. aug. 15. 21:39
 15/25 A kérdező kommentje:
Akkor milyen ruhát kéne hordanom? Ez a cirkuszi ruha legalábbis ebben szoktam a placcon bohóckodni :) A mellem meg sajna kicsi így a mélyebben kivágott egyáltalán nem is áll jó. Kipróbáltam komolyan sokszor a szivacsos melltartót is, hogy nőiesebb legyek odafenn, de csak csalódást okozott.
2015. aug. 15. 21:41
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a link. Én az eddigiek alapján már vinnélek :)
2015. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
hát ha nem küldöd a linket nehéz válaszolni :)
2015. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

Én is ide írom a válaszomat.

Sajnos, a jelenlegi képeken szerintem se éred el az átlagos szintet, de azért javítható a dolog :)


A fő gond az arcoddal van, mert túl kerek a fejed, picik a szemeid és szád, ellenben jó széles az orrod. A lábaid vastagok, a testalkatod a képeken inkább "erős", mint nőies.

Szerintem egy kiadósabb fogyás a testalkatodnak és az arcodnak is jót tenne (pedig valóban nem vagy túlsúlyos), valamint a sminkkel is trükközni kellene. Ha ezt megspékeled egy divatosabb frizurával és csajosabb öltözékkel, akkor javulnának az esélyeid.


De ha van bőven pénzed akár sebészre is, akkor egy kecsesebb arcforma + mellnagyobbítás után máris sorban állnának a falu bikái.

2015. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sokkal idősebbnek tűnsz mint ahány éves vagy, én simán kinéztem volna egy 30at vagy többet belőled. Valóban nem vagy egy miss world, de egy előnyösebb haj/smink/ruházat sokat dobhatna az összképen, ehhez sajnos nem értek, úgyhogy egy jobban hozzáértő tanácsát kérd ezügyben.
2015. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

Elolvastam amiket írtál magadról és szerintem nekem kellenél,de ez persze csak egy elméleti lehetőség.

Arra gondolok,hogy kb. ilyen lányt képzeltem el magamnak.

2015. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!