Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni, hogy most jelenleg nem kellek senkinek, de talán majd a távoli jövőben igen?

Figyelt kérdés

Másfél éve nincs barátom, és nem miattam. Ketten akartak csak velem járni azóta, de ők nekem nem tetszettek. Azóta én szeretek bele viszonzatlanul emberekbe, meg elmegyek randizni aztán nem keresnek, vagy akármi...

Már meguntam a szingliséget és szerelemre vágyom!

Nem vagyok csúnya. Bár igen, a feleslegemet leadhatnám... Asszem bele is kezdek ma :D

20/L


2015. aug. 2. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor kezdjed, mi szurkolunk! :)
2015. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És azt hogy lehet elfogadni amikor elég sok év után elhagy a barátnőd és nem ad semmire magyarázatot?
2015. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi első :D


Második, nem tudom, idővel meg barátokkal :/

2015. aug. 2. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"most jelenleg nem kellek senkinek"


"Ketten akartak csak velem járni azóta"


Ez egy ellentmondás.

Egyébként tanuld meg egyedül jól érezni magad, és akkor minden rendben lesz. Sok sikert!

2015. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem ellentmondás, MOST nem akar tőlem senki semmit, az a kettő régen volt :)


Köszi!

2015. aug. 2. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, és vedd észre a nem tökéletes külsejű pasikat is! Közülük biztos, hogy van olyan, akinek kellenél.
2015. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 18/L vagyok, és nem volt még sosem pasim. Teljesen rá voltam görcsölve hogy márpedig nekem kell egy, aztán úgy döntöttem hogy nem teszem magam idegileg tönkre ilyen apróság miatt, úgyis érintkezek srácokkal a mindennapokban, majd lesz valaki. Erre kb. fél évre lett egy srác akivel már elég jól alakulnak a dolgok. Szóval szerintem fejben dől el minden. Ne stresszelj rá, lazíts, és majd dobja a gép. ;) Sok sikert!
2015. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!