Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is hogyan lehetne önbecsül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogyan lehetne önbecsülésem ha nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Egy párszor randiztam fiúkkal, csak ennyi történt velem. Biztos velem van a baj, azért hagynak ott. Amúgy azt nem magyarázzák meg velem mi a gondjuk, csak kamu indokokat mondanak pl. túl jó vagyok hozzá. Annyira utálom magamat emiatt a csalódások miatt, hogy nekem soha nem jön össze semmi csinálhatok akármit. Amúgy is csendes, visszahúzódó vagyok. Már még ismerkedni sincs kedvem sehol. L/23
2015. aug. 22. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, azért ne hagyd figyelmen kívül azt, amikor magadat okolod, és gyötröd, hogy vannak, akik felületesen kezelik a kapcsolatot, és jó nekik akárki. Neked ez nem lenne jó sehogyan sem, tehát ezeknek nem is baj, ha nem fogsz kelleni. Ezt ne bánd. Te azt szeretnéd átélni, hogy te vagy a fontos, nem pedig csak azért vagytok együtt, mert kell valaki. Ez elég döntő különbség.

Az, hogy visszahúzódó vagy, inkább előny, mint hátrány, mert aki hasonlóan gondolkodik hozzád, annak pont így leszel szimpatikus. Különben is jobb, ha nem kell másnak lenned, mint aki vagy. :)

2015. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
Együtt lennél egy átlagos, hétköznapi férfival? Gondolom nem, akkor csak keresd az alfákat, amíg nem jönnek össze sírj csak nyugodtan, erősödjön csak a tüdőd :)
2015. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm, de minek kell "egyeseknek" teleszemetelni a kérdésem, ami amúgy nem is provokatív?
2015. aug. 22. 11:44
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Az életed többi részével elégedett vagy? Ha igen, nem ad elég tartást, hogy a sikertelenségek után változatlanul értékesnek lásd magad?
2015. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Például a 12-es válasz, amit én írtam miért nem hasznos? Eléggé elgondolkodtató válasz :)
2015. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Most nem értem mi a gond! Azt írtad, vannak igényeid. Na, akikkel meg eddig randiztál, azoknak is voltak igényeik, azért hagytak ott. Problem?
2015. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ha annyian élünk ezen a bolygón, és szinte 70-80%unknak ilyen problémái vannak, akkor miért kerüli folyton el hasonló a hasonlót? Fel nem foghatom ezt. :)
2015. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
17. Azért, mert annak a 80 %-nak az a 20 % jólkinéző kell(ene), akik rájuk se néznek. :D
2015. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%

#17

Pedig matematikailag/halmazelméletileg kijön.

Ha rétegekre osztod mindkét nemet, pl. 10 decilisre, és hozzá veszed, hogy melyik réteg milyen rétegből nézne magának társat, azt fogod találni, hogy a két igényhalmaz alig van átfedésben egymással.(pl. el tudod képzelni, hogy egy 5. szintű lány 4-7. szintű srácot keressen magának? Ugye, hogy inkább 6-8. lesz az, de egy 6. szintű srác sem fog magának 5. szintű lányt kívánni...)

Ebből következik, hogy pusztán a tény, hogy ugyanaz a problémánk, még nem fog minket összeboronálni, nem fogunk egymásra találni.

Persze ez csak egy sarkos modell, de jól vázolja fel a probléma lényegét.


Van egy gondolatkísérlet: ha lenne egy szuperszámítógép, ami sorba tudja rendezni a teljes populációt(legyen csak a mi országunk), majd elkezdené szépen párosítgatni az egyedeket a saját helyüknek megfelelően, kb. 95% csalódott volna az eredménnyel.

Ha nem létezne a szerelem, szüzen halnánk meg mind önnön nagyszerűségünket ünnepelve.

2015. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!