Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha semmi esélyem nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha semmi esélyem nincs hogy párt találjak akkor mit csináljak? Nem érek senkinek egy fabatkát sem

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok, de még sem találok senkit sem. Sem az internetes ismerkedés, se élőben való ismerkedés nem jött össze, ha össze is jöttünk utána hamar ott hagytak.
2015. aug. 10. 19:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Külsőre nem vagyok csúnya. Amúgy lány vagyok.
2015. aug. 10. 19:04
 2/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Blade Bone ***** válasza:
Miket szoktál csinálni egy kapcsolatban kedves?!
2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad hogy nem vagy csúnya?
2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ne légy magad alatt! Semmi gond nem lesz. Majd biztosan találsz valakit magadnak. Ne add fel, de ne görcsölj rá erre a dologra. :)

21/F

2015. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy már?
2015. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 20 éves, de mit számít ez. Viszont egy két idióta válaszoló van itt akik nem felnőtt módjára írnak.
2015. aug. 10. 19:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Szóval szép vagy valamennyire? ha vézna csaj vagy akkor nincs esélyed
2015. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy másoknak nem érsz egy fabatkát sem? Nem bántásból mondom, de általában azok a nők, akik ilyen kérdéseket írnak ki, egy férfiideálban gondolkoznak. Biztos nem volt az életed során pár jelentkező férfi akit te aztán barátzónába raktál, vagy csak egyszerűen ignoráltál? Mert általában ez szokott lenni. A szőke herceget akarjátok, de nem veszitek észre, hogy nem feltétlenül csak ő lehet értékes.


Ha ez nem áll fent, akkor passz.

2015. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs ilyenről sz utolsó.
2015. aug. 10. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!