Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy nem vagyok fent facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem vagyok fent facebookon meggátolhat abban hogy párt találjak? L

Figyelt kérdés
Nem vagyok facebookon és mikor találkozom egy sráccal akivel ismerkedés/randi lehetne, mindig azt kérik mint elérhetőség. Eleve furán néznek rám hogy nem vagyok fent, aztán inkább számot cserélünk vagy skype, de nem szoktak hívni, skype-ra sem nagyon jelentkeznek be. Lehet másképp lenne ha facebookon lennék?

2015. aug. 2. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerkedsz élőben is akkor nem, egyéb esetben nyilván nem előny.
2015. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát de hiába ismerkedem élőben ha az első találkozás után a folyamatos kapcsolattartáshoz a facebook kell. Én úgy látom mintha macera lenne más módon felkeresni. Facebookon folyamatosan fent vannak, könnyű írni bármikor. Hívni vagy skypera bejelentkezni meg senkinek nincs már kedve, vagy én nem tudom. Mert elvileg tetszem nekik, különben nem jönnének oda, nem kérnék el a facebookom, nem tudom aztán miért megy el a kedvük még mielőtt megismernének.
2015. aug. 2. 15:45
 4/12 RRR ***** válasza:

nem!

ha valakinek igazán tetszel,akkor az megtalál-keres más módokon is

akár egy szűrőnek is tekintheted

2015. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A facebook segít a kapcsolattartásban, ha valaki használja, de van más kapcsolattartási lehetőség is, próbálkozni kell. Én mondjuk a face-t preferálom, de ha valakinek nincs, vagy nem használja, hát van más is. Mondjuk telefonon szeretek spórolni, ha lehet, a skype meg nem igazán az én világom, de van mondjuk e-mail is.
2015. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:

Vannak olyanok,akiknél emiatt nem lesz esélyed,de azokon kár is rágódni.

Én szintén nem vagyok fent.

2015. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TallandThin Boy ***** válasza:
Ha ennyire zavar, nyugodtan regisztrálj.
2015. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha valóban tetszene és többet akarnék tőle nem lenne akadály ilyen apróság...!
2015. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se vagyok fent, de sokan mégis úgy néznek rám, mint aki már nem is ember csak azért, mert nincs fent azon az oldalon.. /L
2015. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pedig lejöttem,mert nem használtam, biztos hasznos sok dologra, nekem nem volt kedvem hozzá. Ott van a Viber például, ott is lehet irogatni. 36/F
2015. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!