Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki hirdetésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki hirdetésben talált magának párt?

Figyelt kérdés
Komolyan már annyira zavar hogy egy normális lányt sem találok (legalább csak beszélgetni). Hogy azon gondolkozom hogy hirdetést adok fel. Sőt lehet reklámtáblát bérelek...
2015. júl. 27. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát abból csak úgy sütne az elkeseredettség. Arra meg nem bukunk.
2015. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor adj fel hirdetest, ha vegkepp nincs mas lehetoseg es mar minden kovet megmozgattal es megse talaltal. En se talalok normalis ferfit..de nem adom fel. :)
2015. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A reklámtábla nem rossz. Ötletes és egyedi. A szöveg is legyen viccesre véve + egy megnyerő, mosolygós kép (nem kell hogy "szőke herceg" legyél) és nyert ügyed van ha engem kérdezel, a csajoknak bejön az ilyesmi, nekem legalább is bejönne
2015. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!