Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha semmi esélyem nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha semmi esélyem nincs hogy párt találjak akkor mit csináljak? Nem érek senkinek egy fabatkát sem

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok, de még sem találok senkit sem. Sem az internetes ismerkedés, se élőben való ismerkedés nem jött össze, ha össze is jöttünk utána hamar ott hagytak.
2015. aug. 10. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni hogy mindig van ilyen hulye kérdés,nézz körül az utcán,milyen csajoknak van pasijuk..hát inkább nem mondok semmit.
2015. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Alacsony az önbecsülésed. Egyébként meg elsősorban magadnak felelj meg, és akkor nem fogsz ilyeneket mondogatni.

Egyébként ez valahogy a mai kor népbetegsége. Tömegesen vannak olyan emberek, akik teljesen rendben vannak, és mégis úgy gondolják, hogy másoknak nem érnek semmit.

Sorolj fel 5 dolgot, ami értékes benned szerinted, tessék. Mi az, ami miatt szerethető lehetsz mások számára?

2015. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Olyat nem tudnék felsorolni.
2015. aug. 10. 19:38
 14/19 veteran1978 ***** válasza:

Az a legnagyobb problémád hogy nincs önbizalmad!!!!!

Ezen kellene elsősorban változtatnod szerintem!Ha ezt megtudnád oldani pozitívabban látnád a világot,az embereket,a kapcsolatokat!

2015. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
No, akkor már meg is van a probléma. Amíg magaddal nem vagy rendben, hogyan várhatod el, hogy más szeressen, ha te sem szereted magad? Negatív képet mutatsz magadról.
2015. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Így van szeresd magad, nyiss az emberek felé, például kezdetnek azzal,hogy leírod szépen, hogy hol laksz, mert ha nem olyan messze, akkor ismerkedhetnénk.
2015. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
járj el társaságba
2015. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szívesen megnéznélek fényképen, de általában, ha a külső rendben van, akkor más oka van... ezt pedig ismeretlenül csak találgatni tudom. Ha gondolod, privátban dobj egy képet, de nem hiszem, hogy ott lenne a baj.


24/F

2015. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!