Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem csontsovány lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem csontsovány lányok tényleg senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Barátaim, ismerőseim közül is csak a legvékonyabbak vannak kapcsolatban. Én is szingli vagyok. Kövér nem vagyok, és sportolok rendszeresen, de van mit fogni rajtam. Viszont így úgy érzem, hogy senkinek sem kellek, hiába érzem így jól magam, szóval gondolkodom egy 5-10 kiló fogyáson.
2015. aug. 14. 23:06
1 2 3
 1/22 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem hinném, h a külsővel van a baj, de ha azzal kép nélkül úgyse tudjuk.
2015. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
magasság, testsüly? esetleg kép? én pl a normál alkatú lányokat jobban kedvelem a soványnál
2015. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Beteg önigazolo vagy.
2015. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Baromság. Nekem pl nem is tetszenek a csont sovány lányok. Szeretem, ha van mit fogni!


24/F

2015. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha körülnézel az utcán, akkor az egy statisztikailag szignifikánsabb eredményt kapsz. A válasz: nem. Nem jön össze, akkor biztosan nem csak a testsúlyod a baj (személyiség, nem elég szép arc, szerencse, nyitottság, ismeretségi kör mérete, stb...)
2015. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Gérard G. válasza:

A legnagyobb probléma az önbizalomhiány.Gondolom a barátnőid tele vannak önbizalommal, s meg is látszik egy emberen. A csont sovány lányok undorítóak, már elnézést, de undorító a 40 kg alatti csontkollekció.


Ha zárkózott, otthonülő típus vagy akkor másra ne is számíts.

2015. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Lassan belebetegedek, hogy egy hónapja nem mozdult a súlyom, a kezdeti mínusz 5 kg után egy helyben álldogálok, pedig helyesen táplálkozom. Én is azt vettem észre amúgy, hogy a vékonyabb lányok a befutók és kikészít, hogy nem sikerül felérnem hozzájuk.
2015. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva tapasztalom, mióta fognivaló vagyok, sokkal több férfi megnéz az utcán, többen akarnak ismerkedni velem. Még csak nem is sportolok rendszeresen, szóval igazi zsír az, amit annak is látnak. Az arcom sem szép, viszont próbálok úgy öltözni, hogy előnyös legyen (a husi ellenére van kivehető derekam, egybe részes, derékban szűkített ruhákat hordok ill. a felsőkhöz deréknál kezdődő és a comb alsó harmadáig érő ruhákat.

Viszont sokkal felszabadultabb és lazább vagyok így, mint soványan, talán ez a titok. Hogy bevettem azt a bizonyos tablettát és csak azt nézem, hogy magamnak megfelelek így. Aztán azóta meg egyre több embernek.

2015. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Azért a csontsovány és a krumpliszsák közt van egy jókora hajszálnyi sáv. :)


Nno.


Mondjad azt a súlyt/magasságot, kérdező... ide, bele a képünkbe!

2015. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
172 centi, 64 kiló.
2015. aug. 14. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!