Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem csontsovány lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem csontsovány lányok tényleg senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Barátaim, ismerőseim közül is csak a legvékonyabbak vannak kapcsolatban. Én is szingli vagyok. Kövér nem vagyok, és sportolok rendszeresen, de van mit fogni rajtam. Viszont így úgy érzem, hogy senkinek sem kellek, hiába érzem így jól magam, szóval gondolkodom egy 5-10 kiló fogyáson.
2015. aug. 14. 23:06
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
33%

23:27


Na igen, mindig csodálkozom azokon az elhízott nőkön, akik szorulós ruhában járkálnak és sértik a közt. Nem azért néznek, mert jól nézel ki, hanem azért, mert szörnyen gáz. Hihetetlen, hogy hogy lehet egy elhízott embernek olyan önbizalma, hogy azt hiszi, hogy azért nézik, mert egy bombázó.

2015. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Kérdező, ne légy dinka, 172 centihez a 64 kiló bőven jó. Nekem megfelelne! :)
2015. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

172 cm/64 kg. Kívánni jobbat sem lehetne kb. Úristen. Neked súlyos énkép problémáid vannak, mert egy, hogy husisnak gondolod magad, kettő, hogy ezzel azonosítod a sikertelenségedet. Nem vagy besavanydott, kedvetlen sokszor, szomorú? Ez kiérződik kimondott szavak nélkül is, ha nem tudsz pezsegni. Erre meg rátehet egy lapáttal még az is, ha introvertáltabb vagy a "kelleténél".

Ne legyél agymosott, ez az arány rendben van számok alapján, de kép nélkül annyi esélyünk van hiteles éleményt mondani, mint b...ni és szűznek maradni egyszerre. :)

2015. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A 172 cm hez a 60-64 kg ideális szvsz. Úgyhogy 1-2 kg nál semmiképp ne akarj többet fogyni, pláne ha szép a cicid, mert abból veszítesz először.
2015. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Laox, erre most pont ráhibáztál... 170 cm vagyok 63 kilóval, tehát nagyjából hasonlóak a paramétereim. Úgyhogy visszavonhatod a "krumpliszsák" és a "csak azért néznek meg meg sérted a közt" kezdetű szövegeket. Husis vagyok ez tény. Gömbölyded és van rajtam fognivaló. De nem bálna. :D
2015. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

23:44


Akkor viszont a gömbölyded jelzőről nem ugyanarra asszociálunk. :) Életemben egyszer volt vakrandim netről, aki ugyanígy jellemezte magát, és nem hazudok, a 156 centijéhez 120 kiló körül volt. A hasa lelógott a combjáig. Szörnyű élmény volt, azóta keresztbe áll a szemem, ha egy nő ezt mondja magára. :) Te nem ez vagy, neked átlagos az alkatod.

2015. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Miért kellene bárkinek is, ha nem modellalkatú? Nem a 60-as években élünk, amikor Jancsika a téeszből a kicsit dagadt és ragyás Julikát elvette feleségül és boldogan éltek amíg meg nem haltak. A feminizmus vívmányainak köszönhetően a nők minimális elvárása a 180 feletti magasság, szupermodell arc, kigyúrt test és menő sportkocsi. Viszont ugyanez vonatkozik rájuk is, a legkisebb hiba sem megengedhető, topmodell testalkat, ízlésesen plasztikázott cicik és punci, valamint végtelen szexuális étvágy az alapelvárás. Úgyhogy irány a plasztikai sebészet és az edzőterem amíg még kefélhető állapotba tudod magadat hozni, mert 30 éves kor felett már késő lesz.
2015. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de van mit fogni rajtad? A legjobb ! :)
2015. aug. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem túl magas lennél, de a súlyoddal, ha 10cm-el alacsonyabb lennél kibékülnék. :-)
2015. aug. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én sem vagyok se sovány, se kövér. pont normális a testalkatom, és van barátom.
2015. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!