Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány fiúval randiztam egyiknek se kellettem egyáltalán. Még csak szexuálisan se akartak kihasználni, otthagytak anélkül hogy a szex egyáltalán felmerült volna. Pedig intelligens, megértő vagyok hozzájuk. Egész egyszerűen nem tudom mit ronthatok el.
2015. szept. 2. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj és kiderítem hol rontod el.
2015. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a külsődön dolgozol valamit?

edzés,étrend?

mert az intelligens és megértő dolog igencsak kevéske érv ilyesmi dologban már bocs.

2015. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kepet esetleg kuldesz magadrol ? 22/f bp :)
2015. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mit jöttök állandóan a külsővel. Van olyan nő aki kövér még is kell valakinek. Amúgy nem vagyok kövér, és adok a külsőmre. De aki randizott velem nem azért hagyott mert ronda vagyok, hiszen akkor már az első randi után otthagytak volna.
2015. szept. 2. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezted tőlük, hogy mi az oka? Abból kellene kiindulnod. Lehet, hogy túl tapadós voltál, lehet hogy túl unalmas. Lehet, hogy valakivel nem is miattad lett vége. Bármi lehet.
2015. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor ha jól értem a válasz a nem.

legalább most már tudod az okát.

a sport mozgás kategóriában tudsz ez irányban informálódni étrendben edzéstervben.

2015. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem azert kertem h szep vagy e vagy csunya. Kivancsi vagyok hogy ehez a termeszethez milyen kulso tarsul :)
2015. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy boszorkány vagy, egy olyan ember akivel képtelenség együtt élni.
2015. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is ugyanezt kérdezem magamtól,csak pindurkát más hangsúllyal...
2015. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt több olyan is, aki már első randi után sem keresett... Én sem értem sokszor az okát. De van, akinek tetszem, csak nehéz őket meglátni, mert félénkebb srácok. Biztosan te is tetszel valakinek, pláne, ha a külsőddel sincs gond. :) Valószínűleg személyiség dolog lehet. Nem vagy túl tapadós esetleg az elején? Attól sokan menekülnek.
2015. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!