Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a mai nők igényei? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a mai nők igényei? Valóban olyan nagyok lennének?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 15:05
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

31es vagyok.

Nem tudom még h szeretnék e gyereket. Egyszer rácsesztem és 4év után lelépett az apa,még indokot se tudott momdani miért.

Van párom,ő minden elvárásomnak megfelel és énis megfelelek neki. Teljesen elfogadta a lányom is. Ő már nem szeretne gyereket,pedíg nincs sajátja. Ugyhogy mondhatnám szerencsés nő vagyok.

Viszont a volt páromnak van egy kisfia,akit ő nevelt(3 évig együtt),teljesen elfogadtam. Pedig mindig úgy voltam vele h nem tudnám más gyerekét elfogadni. De mivel szimpatikus volt és jól éreztem magam vele,hamar elfogadtam h van egy fia.

2016. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
33as. Nem is veszem bántásnak,mindenki máshogy gondolja. Én mindenki véleményét tíszteletben tartom. Megértem ha valaki nem tudja elfogadni a másik gyerekét.
2016. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Ez a nőtől függ. Mert nincs olyan, hogy kollektív női igények, hanem olyan van, hogy egyes nők igényei.


Akkor leírom a sajátomat. 26N vagyok, a nálam min. 4-5 évvel idősebb férfiak jönnek be, tehát úgy kb. a 30as korosztályról beszélünk.

- nekem nem baj, ha a szüleivel lakik még ideiglenesen, de dolgozzon, és legyen rá igénye, hogy ha úgy alakul, összeköltözzön velem, ha kell, akkor albérletbe, ne 40éves koráig maradjon anyu-apuval, hogy hátha addigra összekapar egy lakásra valót...

- ne legyen spúr a nőjével kapcsolatban... nem toronyórát lánccal várok el, de mondjuk egy első randinál ne szívja a fogát, ha neki kell fizetni, vagy egy mozijegyet ne sajnáljon tőlem (ez nálam kölcsönös egyébként, mindkét oldalról fontosnak tartom)

- legyen intelligens, művelt, tájékozott. Színházat ne csak kívülről lásson életében, olvassa a híreket, legyen meg egy alapműveltsége.

- ne dohányozzon

- legyen hűséges

- legyen őszinte, de ne bunkó módon

- legyen férfias, határozott jellem (ez alatt megint nem a kompromisszumképtelen bunkó viselkedést értem, de ne lehessen 2percenként befolyásolni, ne legyen tutyimutyi, védjen meg, ha bántanak)

- legyen heti többször igénye a szexre

- legyen hasonló a humora az enyémhez

- ne otthon punnyadós típus legyen, akinek nincs igénye arra, hogy kimozduljon..."minek a mozi/színház, ha van TV; minek az étterem, ha itthon is tudunk főzni; most nincs kedvem kimozdulni... ebben az évben 50edszerre is"

- legyen vmennyi pénzügyi kultúrája, tudja kezelni a pénzt, tudjon normálisan félrerakni (az a típus a halálom, akinek a napi cigi meg sör meg a hétvégi buli az alapszükséglet kategória, utána meg rinyál, hogy a csúnya nők nem foglalkoznak velük, mert csórók, és egy centet nem tudnak félrerakni lakásra vagy meghívni a nőt egy sütire)

- legyen ápolt


Ami sokak szerint alapelvárás, nekem nem:

-kocsi: BKV-val közlekedem (amúgy a vőlegényem is :D... nincs kocsija)

-izom: nem jönnek be az izmos pasik

-médiaideál külső: az a lényeg, hogy nekem vonzó legyen, de engem nem kifejezetten vonzanak azok a pasik, akik jópasinak vannak kikiáltva mindenhol... inkább a mackósabb testalkatúak tetszenek inkább-

-gazdagság: itt visszatérnék az igényeimhez; az nem zavar, ha nem többszázezret keres, a lényeg az, hogy tudja kezelni a pénzt és hogy rendesen dolgozzon (ne pedig mondjuk munkanélküli segílyen és fizikai közmunkán - itt hozzátenném, Bp.-n élek, itt rengeteg munkalehetőség van, ami jobban fizet, mint a fizikai közmunka... itt kb. csak az nem talál munkát, aki nem keres...)

2016. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
43. Ja, és még egy, ami fontos: ne legyen az anyja seggébe nőve, és igenis konfrontálódjon vele, ha jogtalanul sérteget vagy ha nem illő módon viselkedik. Eleget láttam a szüleim házasságából, hogy majdnem tönkrement a nagyanyám miatt... apámnak meg ő volt a szent, minket meg volt, hogy megvert, amiért el mertük mondani neki a véleményünket kulturált módon a mama dolgairól...
2016. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasonló a hasonlóval elv szerint működik ez is.Aki gazdag az ritkán áll össze csóróval, többdiplomás szakmunkással. Ismerek élelmiszerboltban dolgozó lányt és raktáros fiút, autó nincs! Nem terveznek hetedhét országra szóló lakodalmat. Nem csak unalomból plázába járó nők léteznek. Abban a közegben kell keresgélni ahová az ember tartozik.
2016. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!