Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a mai nők igényei? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a mai nők igényei? Valóban olyan nagyok lennének?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 15:05
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
36%
ezzel a kijelentéssel hogy nem lakjon otthon a férfi ki is dobják a férfiak kb 80 % át szóval igaz ez a 10 %
2016. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
79%

Sose vártam el többet mint amit magam is nyújtani tudok. Viszont ha azt nézzük, hogy saját albérletem van, kocsim, diplomám és nem épp átlag fizetésem, megtakarításom és még magamra is van időm (vagyis sportolok és ápolt a megjelenésem), akkor már egyből a csillagos egekben lesz az elvárásom, ha hasonló szintet várnék el a partnertől.

Én egyetem után elköltöztem otthonról más városba albérletbe barátokkal. Egyrészt itt a fizetés is magasabb volt, másrészt bármennyire is szeretem a szüleim 24 évesen bizony megvolt az igényem az önállóságra és, hogy ne más mosson rám.

27/N

2016. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
22 es ezek átlagszintek manapság amiket magadról írtál.
2016. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
18%
igen 10-es kár h te nem nő vagy
2016. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
62%

Hidd azt, ha neked így könnyebb :DDD

#10

2016. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
11%

Ha valaki 30+ évesen a szülőkkel él, akkor annak többnyire az éretlenség az oka. Persze lehet más oka is, de többségében arról van szó, hogy nem vált még le érzelmileg a szülőről, nem tudna lojálisabb lenni a párjához, ami később egy párkapcsolatot aláás.

Nálam elvárás az érzelmi érettség, felnőttség, legyen ambiciózus, sportoljon valamit, szeressen utazni, kirándulni, legyen hasonló az értékrendje, mint az enyém, legyen szociálisan érzékeny és a külsőben is fogjon meg valami.

2016. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
9%
jólvan 10-es akkor felállhatsz a dobogó legtetejére, mert te vagy az 1000-ből az 1-ik :)
2016. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
75%

23-as

Igen nagyjából átlag ezért nem értem miért van kiakadva rá a legtöbb pasi. De próbáld ki te, hogy ilyen elvárást le mersz írni és számold hányan kezdenek anyázni.

Tudom, szerencsére nem az itteni szűzfiúkra kell alapozni, de látod már arra is ugranak ha el mered várni, hogy 30 évesen ne anyuci mossa a koszos gatyáját.

2016. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint én átlag alatti vagyok, mert nincs se diplomám,se autóm? Csodás.
2016. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Én nem anyáztam teljesen normális az amiket írtál de nem itt kell társra találni gondolom ezt te is tudod.
2016. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!