Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a mai nők igényei? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a mai nők igényei? Valóban olyan nagyok lennének?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 15:05
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Mivel adok a külsömre,meg sokat tettem azért h jó alakom legyen. Elvárom h a párom is adjon magára. Szeretem az izmos pasikat (de nem fő elvárás. Viszont nagyon vékony v kövér ne legyen).

Én szüleímmel élek,van egy 2éves kislányom. Nálunk egy gyerekkel nem nagyon tudnék fizetni egy albérletet,100tól kezdödnek. Pedig az átlagnál magassabb a fízetésem. Most Gyes alatt mondanám átlagosnak. Elötte 18éves koromtól egyedűl laktam. Elmentem gyárba dolgozni és mellette estin fejeztem be a sulit.

Nekem nem feltétlen elvárás h a pasi külön lakjon,ha anyuai kisfia ugyis hamar kiderűl.

Hasonlóan keressen mint én,legyen álandó munkája.

Jó ha van kocsija,jó dolog,de nem elvárás,nekem van sajátom.

Legyen öszinte,hűséges,figyelmes ami nem elvárás,hanem alap dolog sztm.

Legyen véleménye,humorérzéke és legyen határozott. Hibái meg mindenkinek vannak.

Nekem elvárás h fogadja el a lányom. Meg h szeresse a kutyákat,van egy Pit bullom,ő is költözik velem.

N24

2016. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
31-es. Csak kíváncsiságból... ha veled szemben pedig egy közös gyerek az elvárás, belemennél? 29/f
2016. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
31 es nem bántásból írom de gyerekes nővel nem tudnék kapcsolatot kialakítani.
2016. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Azért mert általában nem akarnak közös gyereket, vagy mert a már meglévőt nem tudnád elfogadni ? 33-as
2016. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Nem az elfogadásról lenne itt szó egy gyerek nem tehet semmiről főleg nem arról,hogy mondjuk az anyukája egyedül álló és esetleg párt keres.Valahogy azt érzem,hogy csak mellékes lennék.Azt nem tudhatom,hogy egy gyerekes nő nem akarna e közös gyereket de én biztos nem szeretnék tőle.De ha azt írtad "általában"akkor ez valaminek betudható.
2016. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Csak azt írtam amit láttam eddig "....aki elfogad engem és a gyermekemet..." a gyereket szeretne mellett pedig 100 ból 85 nél látom hogy "nem"
2016. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Mindegy magamból indulva én olyan nőtől szeretnék gyereket akinek még nincs.
2016. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Ja hát a prioritás nálam is az :D
2016. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Na akkor szintén zenész:D
2016. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
22%

Akkor lesz sikered a noknel ,ha:

-jokepu vagy

-magas es izmos vagy

-van jo sok penzed

-bunko es lekezelo vagy

-min 18-20 cm van a gatyadban

-25 evesen van sajat hazad es kocsid de nem szuzuki swift es nem is opel f astra

-ha nem vagy alacsony es ocsmany 😀😀😀

2016. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!