Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a mai nők igényei? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a mai nők igényei? Valóban olyan nagyok lennének?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 15:05
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
37%
9 jah persze nem tudom a nők mivel logikázzák ki hogy aki anyucival él az nem önálló meg 1 kis gyerek ! nem tudom a mai nők hol élnek mennyi is a átlag fizu fos magyarba? 120 ezer ft hagyjuk már ez a nem kell anyuci pici fia dumát egyszerűen szeretitek bele tenni magatokat a jóba!
2016. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
81%

Mai nő vagyok, de azzal soha nem értettem egyet, hogy a férfitől elvárjuk az egzisztenciát, a biztos hátteret, a lakást, a kocsit, a görög isten kinézetet...

Ezek sosem állandó dolgok. Erre kár építeni.


Egy férfinél sokkal többre mész azzal, ha látod, hogy viszonyul a környezetéhez, és, hogy boldogul adott körülmények között. Ha képes becsülni amije van, akkor nagy valószínűséggel nem herdálja el a közös vagyont sem.

Ha szorgalmas, törtető, akkor nagy eséllyel akkor is talpra áll, ha valamiért úszik a vagyon.

Ha előzékeny a társadalom kiszolgáltatottabb tagjaival szemben (idősek, mozgáskorlátozott, gyerekek stb), akkor a párkapcsolatban is valószínűleg ugyanolyan előzékeny és gyengéd lesz velem is.


Nekem a legfontosabb egy férfiban az, tekintet nélkül származásra, vagyoni helyzetre, hogy legyen törtető, szorgalmas, okos vagy talpraesett. A háttér az sokszor változó. Aki szegény nem biztos, hogy az is marad. Ha elég ügyes megtalálja a feljebb jutást. Aki gazdag, az is elveszíthet mindent egy nap alatt. A külső is olyan, ami változik az évek alatt. Ezért kell a belbecs, ami kb állandó. És ami emlékeztet arra miért is szeretem ezt az embert.

2016. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
15%
ebből is látszik hogy fáj az igazság a nőknek 0ra pontoztak
2016. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
34%
A nő elvárja, hogy a pasi lakjon külön, és ne legyen anyuci kedvence, de az, hogy az adott csaj a szüleivel él 30+ éves korára is, és anyuci kedvence, különköltözés esetében heti 1x haza akar utazni, még ha 200+kmre is laknak a szülei, azt észre sem veszik, az teljesen természetes!
2016. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
51%
Tök mindegy, mik az elvárásaik. Van nekik egy csomó, aztán ha abból egyetlenegy nem felel meg, már repülnek is tovább. Persze vannak kivételek, amikor például húszezresekkel eteted őket, vagy ha valami befolyásos pali vagy, ilyenkor sok rossz tulajdonságodat elnézik.
2016. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
50%
14 igen meg ha veszekedés van rohan anyucihoz a nő ! mostantól én is elvárom hogy ne lakjon otthon mert nekem nem kell anyuci pici lánya 1 nő legyen önálló
2016. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
32%
A férfi legyen magas, jóképű, izmos, legyen saját lakása és autója (a Suzuki és hasonlók nem számítanak autónak). Ezeket minden nő elvárja manapság. Ha valamelyik nincs meg, megszívtad, és soha nem lehet tartós kapcsolatod.
2016. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Én el tudom nézni, ha valaki a szüleivel él, feltéve, ha ez nem önállótlansággal egyenlő, pl. az exem azért élt az anyjával, mert gyakorlatilag ő tartotta el, mert az anyját leszázalékolták. De legalább a hajlandóság legyen meg az illető férfiban ilyen esetben is külön költözni a szülő(k)től és összeköltözni a párjával.

Én 30 éves koromra összegyűjtöttem egy lakásra valót nőként és fel is használtam, a testvéremnek meg a munkahelye biztosítja a szolgálati szállást.


Aki nagy elvárásnak érzi, hogy legyen 30-as korára önálló, az nem felnőtt, én meg felnőtt embert szeretnék társnak.

2016. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
6%
Toronyóra láncustúl. Az elég nagy...
2016. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
86%
"Plusz azokról a férfiakról akik 30+ a szüleiknél laknak az süt Le,hogy éretlenek, mem képesek önállósodni nekem pedig egy nagyra nõt gyerek köszönöm szépen nem Kell." Ekkora hülyeséget azért ne hordjunk már össze, sok 30-as pasi nem azért él a szüleivel mert éretlen, hanem olya helyen él, ahol nagyon kevés a munka lehetőség, ami van, oda protekcióval lehet bejutni, vagy kiszúrják a szemét közmunkával, vagy van állása, de feleslegesnek tartja, hogy 60-70 ezreket kidobjon albérletre, és inkább félreteszi ezt az összeget. Ami az önállóságot illeti, abba beletanulni, szinte semmi, magamra főzök,sütök, mosok, dolgozok, mindent egyedül csinálok, úgy hogy 29-30 éves koromig anyámmal és a bátyámmal éltem. Semmi extra sincs egy mosógép elindításában sem, ha nem megy végkép, ott a használati útmutató, főzni se nagy kaland, vannak ugye az embernek ismerősei rokonai, lehet kérdezni tőlük, hogy ők ezt vagy ezt az ételt hogy csinálják. Ha valami hivatalos üggyel vagy netalán közüzemi számlával van gond, ott a telefon fellehet hívni őket,aztán el van intézve. Ennyit az önálló életről, egy normális barátnőt találni kb. 10 milliószor nehezebb, mint belerázódni ebbe a semmiségbe.
2016. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!