Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a mai nők igényei? Valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a mai nők igényei? Valóban olyan nagyok lennének?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 15:05
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
47%
ne lakj a szüleiddel legyél izmos magas helyes keress jól meg még maga az isten se tudja
2016. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
47%

A kereslet/kínálat határozza meg a nők igényeit, mint minden mást az életben. Mivel több a férfi, ezért válogathatnak a nők, tehát igen, magasak az elvárások úgy általánosságban.

Ha engem kérdezel nagyobb városokban, főleg Budapesten még nagyobbak a nők igényei, mint vidéken. Mivel iszonyú sok a külföldi turista, akiknek 80%-a férfi, és kizárólag azért jönnek kelet-EUba, hogy csajozzanak, tehát ott még nagyobb a kereslet egy fiatal nőre, tehát az igényes ott a legmagasabbak.

2016. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
1. akkor nincs esélyem? Mert kicsit macis vagyok 172 cm vagyok és bizony 31 vagyok és szüleimmel lakok....
2016. márc. 6. 15:09
 4/45 anonim ***** válasza:
34%
Hát igen,basszus aki havi 100-at keres és nem tudott 30éves koráig egy 6-7milliós lakásra illetve egy használt 1-1.5milliós autóra félretenni, és még mellette havi 10-15ezer költsön kondibérletre,kozmetikusra, egyébre az ássa el magát!Kérdésem annyi,a nőnek ha az üres se.gge van csak az teljesen elfogadott???
2016. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
72%
Egy pasi legyen őszinte, hűséges, törődjön az érzéseimmel. Nem baj ha nem gazdag, de dolgozzon tisztességesen. Azért 30 felett már ne lakjon a szüleivel mert szerintem az nagyon gáz, nem kell hogy annyira izmos szépfiú legyen, de azért adjon magára. Szerintem ezek nem olyan nagy dolgok.
2016. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
78%

Ne lakj a szüleiddel ha már nem tanulsz.

Legyen jó humorod.

Ne legyél igénytelen.

Legyén figyelmes.

Lepd meg néha az adott hölgyet.

Legyél tisztelet tudó.

Legyen közös téma.

Legyél önálló( ezt arra értem hogy legyél annyira nagyfiú,hogy tudd hogy mûködik a mosogép)

2016. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
49%
de azért várják el hogy ne lakj a szüleiddel mert nem két forint 1 albérlet és így szűrik ki a pénzes pasasokat mert nettó 120 ezerből te nem fizetsz albérletet
2016. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
56%
Engem egyaltalan nem zavar ha egy pasi legyen akar 30 felett is a szuleivel lakik. Semmivel sem jobb ha csak azert hogy onallo legyen kidobjon az ablakon egy csomo penzt. 24l
2016. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%

Latakos Hozéármandó. Nem azért lényeges,hogy ne lakjon a szüleinél,hogy kiszûrjük vele azokat akiknek van pézne.

Nekem semmi kedvem nem lenbe a drága anyukával egy fedél alatt lakni évekig akinek a büdös életben nem felelek majd meg és csak a hibáim látja majd...

Plusz azokról a férfiakról akik 30+ a szüleiknél laknak az süt Le,hogy éretlenek, mem képesek önállósodni nekem pedig egy nagyra nõt gyerek köszönöm szépen nem Kell.

2016. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, nem ismerem az összes nőt. :D Szerintem (+ az összes barátnőm szerint) kb:


- Legyen magasabb 'nálam'

- Legyen az 'én' ízlésemnek helyes, külsőre találjam vonzónak

- Tanuljon vagy dolgozzon, de valamit csináljon (lehetőleg szeresse is)

- Legyen határozott, hűséges, megértő, humoros, intelligens és udvarias

- Legyen annyi pénze, hogy ha megyünk valahova legalább a saját részét ki tudja fizetni

- Legyen jó az ágyban (és ez NEM egyenlő a mérettel :))


Kb. ennyi.

Lakás, kocsi senkit nem érdekel.

22N

2016. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!