Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten, társkeresőn mennyire lehet eredményesen ismerkedni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nem vagyok csúnya, de mégis a párkapcsolatok terén eddig nem volt túl nagy szerencsém. Gondolkodtam, hogy regisztrálok egy társkeresőre, de félek, hogy ott a legtöbb embernek csak a szex a lényeg, na meg nem beszélve azokról, akik másnak adják ki magukat...

2016. febr. 29. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

22 éves, 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, jóképűnek mondott, sportos alkatú srác vagyok.


Szűk fél évig voltam fent a csajokespasik.hu nevű társkeresőn. Mindig én írtam azoknak, akik nekem tetszettek, de én is sok tetszést kaptam a profilomra.


Öt hónap alatt, amíg fent voltam:

-Írtam, olyan 100 lánynak, abból

-Visszaírt olyan 40 lány, abból

-Randevúztam olyan 15 lánnyal, abból

-Csókolóztam 8 lánnyal, abból

-Lefeküdtem 5 lánnyal, abból

-1 lány már a barátnőm olyan 4 hónapja, mióta miatta töröltem magam az oldalról.


Ha nem vagy csúnya akkor megéri társkeresőzni. Bár nőként fogsz kapni szerintem napi 100 levelet, amiből talán 2-3 lesz olyan, ami értelmes embert takar, aki megfelel minimális elvárásoknak. Hiába, a férfinak kezdeményezi és próbálkozni kell és elfogadni a sok elutasítást, a nőnek pedig kivédeni a sok számára nem tetsző férfi kezdeményezését.

2016. febr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi a baj a "hagyományos" ismerkedéssel? Tudod amikor szemezel valakivel, rámosolyogsz és akkor ő odajön köszönni és bemutatkozik stb stb, mindegy is. Vannak emberek akiknek csak a szex a fontos, vannak olyanok akiknek egyáltalán nem fontos, és vannak akik megtalálják az arany középutat, amikor van érzelmi kötődés, és szex. Az internetes társkeresőn ahogy mondod a legtöbb ember olyan akik csak arra hajtanak, azokat én sem értem akik másnak adják ki magukat, de vannak normális, rendes srácok is rajta, valószínűleg el fogsz keresgélni egy darabig, és lessz jópár kangörcsös hülye is, de szerintem próbáld meg. Hajrá.
2016. febr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én évekig voltam több oldalon is regisztrálva.

Az a tapasztalatom,hogy ez a megállapítás mindkét félre igaz.De ugyanakkor vannak kivételek is szerencsére.

Pár levélváltás után ki lehet azért szűrni,hogy kinek mi a szándéka szerintem.Vagy legalábbis egy-két találkozó után.

De volt,hogy belefutottam egy betegesen hazudozó nőbe is.És több olyannal is találkoztam,aki még csak nem is hasonlított a fotójára.

Ennek elkerülése végett nem árt aktuális és több képet megnézni a másikról.

F40+

2016. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megprópálkozhatsz vele,végül is mit veszíthetsz?
2016. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Körülbeblül egy évre rá találtam rá a barátomra.

Amúgy előtte másokkal is ismerkedtem,de nem voltak megnyerők.

Talán érdemes,talán nem. Próbáld ki,hátha sikered lesz,veszíteni nem sokat tudsz rajta. :)

2016. febr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hogy ott a legtöbb embernek csak a szex a lényeg"


Miért, talán élőben egy buliban nem ez a lényeg?



lány vagy, válogathatsz a társkeresőn. Ismerd meg a másikat, beszélgess vele sokat... ami nem 2 mondat... és majd ha látod, hogy kiismerted, és hogy nem csak a szex körül forog minden gondolata akkor ágyba bújhatsz vele.

2016. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!