Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza a társkeresőn? Mit tudok tenni hogy írjanak?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok. Tényleg még a csúnya nőkre is írok de nem írnak vissza. Csak megnézik az adatlapom de nem. Nem egy soros levelet írok hanem hosszabbat az adatlapjára fogalmazva. Azt mondták női ismerősök nagyon jó egyedi levél. De senki nem ír. Mit tudok tenni
2016. febr. 28. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem "szimplán" érzéketlenség, s innentől nem az a lényeg, hogy miben változz, hanem hogy szerintem Te sem ilyen nőkre vágysz. Mikor nekem nem válaszolnak társkeresőn, vagy hirtelen eltűnnek a színről, én csak megvonom a vállam, hogy ez sem passzolt hozzám, és keresek tovább. Ha már rendes visszautasításra nem futja, inkább hálás vagyok, ha nem is reagál, vagy felesleges körök nélkül elpárolog. Tudom, hogy nagyon sz.r érzés, ha nincs sikerélmény, de már csak emiatt is jobb szeretem úgy felfogni, hogy így legalább szabad maradok arra a társra, akivel tényleg boldoggá tehetjük majd egymást.
2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
verd a földhöz magad!
2016. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem sokat tudsz tenni.Talán nem jó képet tettél fel magadról:)

Nekem pl ez a text tetszik ha valakit csak megnézek"Köszönöm az érdeklődésedet" utána jöhet egy ilyen "kár,hogy nem válaszolsz"

2016. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha megnézik az adtlapodat, akkor a level amit írsz legalább említésre méltó. A problema az adatlap, de inkabb a képekkel van.

A harmas meg hazudik. Ha volt mar kamu női profilod, (érdemes kipróbálni) heti 7-800 levelet kap egy átlagos lany, 1000 fölött ha csinos. Persze, mindegyikre válaszol.. Max ha csak egy-két hete van fenn.

2016. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as nem hazudik én nő vagyok nem kell kamu profil,igazad van az arányok mások.Úgy értem ha csak megnézik az oldalát a nők akkor írja azt amit ajánlottam.
2016. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező tulajdonképpen mit vársz? Társkeresőn 3x annyi férfi van, mint nő beleértve a női kamuprofilokat is. Ez azt eredményezi, hogy a női elvárások ott legmagasabbak. Úgy válogatnak, mintha boltban lennének. Még ha vissza is írnak, amint jön egy jobb pasi, a beszélgetésnek ott vége lesz.


Amikor fenn voltam, nekem is alig-alig írtak vissza, pedig előnyös kép volt rólam. Akivel találkoztam, meg is jegyezte, hogy nem úgy nézek ki mint a képen (igaz ő se). Szóval igyekezz olyan képet kitenni, ahogy a valóságban is kinézel.


"Azt mondták női ismerősök" - na ez tetszett :D

Mintha a nők tudnák mit akarnak.


Egyébként pedig sok nő csak egónövelésből van ám fenn. Írsz neki valamit, megnézi az adatlapod, röhög egyet a barátnőivel rajtad, aztán irány a diszkó a jóképű pasikkal.

2016. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
arra nem árt figyelni, tud-e egyáltalán válaszolni a lány. Én régebben parom.hu-n voltam, nem voltam előfizető, tehát egy hónapban csak 7 levelet írhattam. Rossz volt, hogynem tudtam visszaírni, még egy köszönönő levelet sem, de nyilván nem ilyenre pazaroltam azt a pár lehetőségemet. Ha meg elfogyott a 7 levél, ha akartam volna se tudtam volna írni.Gondolom,más társkeresőn is van ilyesmi korlátozás annak aki nem előfizető.
2016. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
első, enis ezt mondtam, de ha már 100 ból 10 ir vissza egyáltalán, abból 7 nem, akkor azért mar nehéz ezt ennyivel letudni...
2016. febr. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bármennyit tud nekem írni és nézem az adatlapját olyannak írok akinek napi max egy kettő olvasatlan levele van
2016. febr. 29. 06:56
 10/10 anonim válasza:
Mert itt sokan csak ugy vannak es irkalnak vagy sok a kamu profil. Csak arra mennek minel tobb lajk, par, uzenet menjen a posta ladajukba. Vagy legyel nagyon gazdag es olyan tested mint a film sztaroknak. Mas opcio nincsen.
2021. ápr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!