Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik társkeresőn vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik társkeresőn vagytok miért ott várjátok a szerelmet?

Figyelt kérdés
Szerintem sok a kamus fent nő is férfi is.Akkor miért várjátok hogy ott legyen az igazi ? 22L

2016. febr. 25. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a személyes ismertségi körömben nincs senki, aki tetszene és szabad lenne...
2016. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Élőben próbálkoztam eleinte, de csak visszautasítást és elég csúnya megalázásokat kaptam. Úgy vagyok vele, hogy társkeresőn nem tudnak annyira megalázni, és hátha több esélyt adnak a megismerésemre. 23F
2016. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

10 éve szakítottam előző barátnőmmel, tudom elég gáz, de azóta nem volt komoly kapcsolatom, csak max. flörtök. Alapjába véve mindenkivel kedves vagyok, több nő is mondta, hogy a külsőmmel sincs baj, valamiért mégsem akar tőlem senki komolyabb kapcsolatot, gondoltam, így talán nagyobb esélyem van. :/


28/F

2016. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Masszív, logikára és tényekre alapuló érveid felvilágosították a társkeresők népét, köszönjük, ó, Bölcs Elme, hogy eljöttél közénk!
2016. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok felregisztrálva egy ilyen oldalra sem ,de már elgondolkoztam rajta, mégpedig azért mert valahogy élőben nem megy az ismerkedés, meg kicsit gyáva is vagyok, emiatt sikereim sem voltak még soha életemben ilyen téren. Szóval gondoltam lehet egy ilyen oldalon kicsit egyszerűbb, de aztán mégsem regisztráltam fel egy ilyenre sem, maximum ha olyanom van akkor ezen az oldalon szoktam beszélgetni ismeretlenekkel.
2016. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyere vissza tíz év múlva válaszolni! ;)
2016. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem társkeresőn, de egy közösségi oldalon (donna.hu) találtam jelenlegi páromra és már 3 éve vagyunk együtt.

Barátnőm társkeresőn jött össze a mostani férjével.


A társkereső is egy lehetőség, kislány, hogy az emberek kapcsolatot létesítsenek a másikkal, mert lehet, hogy a közvetlen környezetükben, pl. adott városban nincs olyan személy, de mondjuk 40 km-rel arrébb meg van, és őt lehet, hogy társkeresőn találja meg.


Csak, hogy tudd, az életben is nagyon sok a kamus, az lehet, hogy a személyes arcát látod, de hogy valós-e amit a száján kiejt, az már nem biztos.

2016. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A valóságban is sok a kamus férfi és nő is.
2016. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hol várjam ha nem ott?

Neked nem oly mindegy, hogy én hol várom?

2016. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért regisztráltam, mert nem járok bulizni, az utcán nem szólítanak le és én sem kezdeményezek a férfiaknál. Illetve az ismerettségi körömben sincsen olyan személy, akivel alakulhatna valami. Így más esélyt nem nagyon láttam.
2016. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!