Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan veszik itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszik itt sokan, hogy pénzzel könnyebb csajozni egy amúgy lúzernek is?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorimat, ami remélhetőleg kijózanitó lesz a pénz erejében hivők számára.

Nos, a következő a sztori: Hónapokon keresztül húzta az agyamat egy csaj,jókat beszélgettünk, tisztára azt lehetett érezni, hogy itt jó eséllyel többre is számithatok, ezért naiv módon hagytam magamat, hogy a csaj anyagilag kihasználjon, ahogy csak tud annak a reményében, hogy elveszitem majd vele a szüzességemet.

Azonban nagyon nem igy folytatódott a sztori, ugyanis egy nyári estén elhivott egy szórakozóhelyre, én sajnos még akkor is bedőltem neki, pedig nem kellett volna, ugyanis ott meghivatta magát egy méregdrága italra, utána faképnél hagyott, és elment mindenféle menőcsávóval kavarni... Azért irtam le ezt a szomorú de tanulságos történetet, hogy okuljatok belőle, pénzzel NEM lehet csajozni, amennyiben mást nem tudsz felmutatni!

Mit gondoltok, most már más a véleményetek?



2016. febr. 12. 12:09
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
83%

Ha van egy jó munkád, amihez biztos fizetés tartozik, az egyértelműen önbizalmat ad. Nem kérkedésre gondolok, de nagyon jó érzés, hogy magadat tartod el, önálló vagy, arra költöd a pénzed, amire akarod.


Én két és fél éve kezdtem el dolgozni, nemrég kaptam céges autót is, és - bár soha nem szoktam hangoztatni - igenis magabiztosabbá tesznek ezek a dolgok.


(ugyanakkor a legutóbbi barátnóm, akivel 3 évig voltam együtt, még akkor jött össze velem amikor egy csóró kollégista voltam - gyönyörű lány volt, és ő tutira nem a pénzért volt velem, hiszen akkor még nem volt. Sokszor eszembe is jut, hogy remélem, találok olyat, aki tényleg azért akar velem lenni, aki vagyok)


25f

2016. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Pénzen nem lehet szerelmet venni. Ez már közhely. Én a férjemmel együtt küzdöttem meg azért amim most van. Nem kellene most sem gazdag férfi....de tudjon és szeressen dolgozni akivel együtt élek. Ne mégezzék meg anyagi gondok a hétköznapjainkat.....nem kell,drága ruha, koktél meg nyaralás de azért jó lenne ha nem egy nagy adótartozást meg hitelt hozna a kapcsolatunkba a másik fél.
2016. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!