Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan veszik itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszik itt sokan, hogy pénzzel könnyebb csajozni egy amúgy lúzernek is?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorimat, ami remélhetőleg kijózanitó lesz a pénz erejében hivők számára.

Nos, a következő a sztori: Hónapokon keresztül húzta az agyamat egy csaj,jókat beszélgettünk, tisztára azt lehetett érezni, hogy itt jó eséllyel többre is számithatok, ezért naiv módon hagytam magamat, hogy a csaj anyagilag kihasználjon, ahogy csak tud annak a reményében, hogy elveszitem majd vele a szüzességemet.

Azonban nagyon nem igy folytatódott a sztori, ugyanis egy nyári estén elhivott egy szórakozóhelyre, én sajnos még akkor is bedőltem neki, pedig nem kellett volna, ugyanis ott meghivatta magát egy méregdrága italra, utána faképnél hagyott, és elment mindenféle menőcsávóval kavarni... Azért irtam le ezt a szomorú de tanulságos történetet, hogy okuljatok belőle, pénzzel NEM lehet csajozni, amennyiben mást nem tudsz felmutatni!

Mit gondoltok, most már más a véleményetek?



2016. febr. 12. 12:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Hagytad hogy irányítson...szarvas hiba.
2016. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
6%
Talan mert a nok anyagiasak
2016. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Én is ezt mondom. Társkeresőn egyszer megismerkedtem egy férfival, a személyisége nem jött be, úgyhogy csak barátilag ismerkedtünk. Ahogy fokozatosan beleláttam az életébe, kiderült, hogy egy jó ötletből sikeres vállalkozást épített fel, több ingatlana, menő autója volt. Úgy egy-másfél évig tartottam vele kapcsolatot, ez idő alatt nem tudott becsajozni. Nem csak társkeresőn! Eljárt szórakozni, megismert több nőt is, de mindenkinél barátzónába került. Egy csaj volt, aki hosszasan húzta az agyát, ígérgetett neki, de vele sem lett végül semmi. Nála is az lett, hogy a kiszemelt nő az orra előtt pasizott szórakozóhelyeken.
2016. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%

Drága biobogaram, annyira buta vagy, hogy rajtad már a chemotox se segít.


Egy kur.vát választottál, akinek a pénzed kell, nem a fa.szod, még oda is adod neki a pénzt, nulla viszonzás nélkül, és most csodálkozol, hogy így jártál.


Tudod, előbb megkapod az árut, aztán fizetsz.

Lengesd meg a lóvét, tudja a csaj, hogy egy kis kedvességért cserébe bőkezű leszel. De neeeem, te odaszórod neki a pénzt, mert jó kis kerek se.gge van, és csodálkozol, hogy húúú, hát más meg jól megfarkalja.


Azt senki se mondta, hogy ha hül.ye vagy, és a pénzéhes cafkák közt keresed "az igazit", akkor nem fognak lehúzni. Ezek erre lettek kitenyésztve.


Addig kedves, amíg a pénzt meg nem kapja, tehát minél többet kell lóbálni előtte a pénztárcád, meg a farkadat felváltva. És volt egy kis cumi, akkor kap valami apróságot, és sóhajtozz, hogy ejj, egy jó kufircolásért mit nem adnál... Aztán ha megvolt az is, akkor esetleg kap egy pár cipőt.

Vagy egy ezrest buszjegyre, aztán húzzon a pi.csába.


Az ilyen nőnek NEM fizetünk semmit. SE belépőt, se koktélt, semmit se!! Csak elhitetjük vele, hogy ha elég kedves, akkor kapHAT valami szépet.

Minden lyukat tele kell lőni, aztán kap egy kis aprót, és ki kell dobni.


Egy dologban igazad van: lúzer vagy!

Ennyi pénzből már egy szobázós prosti háromszor is leápolt volna.

2016. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
Akinek nincs pénze, viszont van rengeteg anyagi problémája, ők könnyen élhetnek abban az illúzióban, hogy a pénz minden problémát megold.
2016. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Mert hülyék, erre mit lehet írni? Engem ha nem érdekel egy srác, leszarom akkor is, ha van pénze. Ha pénz kell, megvárom a fizetést vagy kérek otthonról azt kész. Nem érdekelnek az amúgy nem szimpi srácok pénzei.
2016. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen csajok egyből leveszik hogy lúzerrel van dolguk (nem nagy kunszt, én is egyből belövöm hogy ki melyik kategóriába esik)..a drága lecke tanulsága lehet hogy ne pénzzel ismerkedj. Lehetőleg ne is hozz fel semmilyen anyagi vonzatú témát miközben beszélgettek,kerüld a drága ajándékokat, drága vacsorameghívásokat,ne legyél kihívó,stb..amíg meg nem ismerted. Aki csak a pénzre megy előbb utóbb kimutatja a foga fehérjét(és inkább előbb mint utóbb)..
2016. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Én nőként úgy vagyok vele, hogy egy minimális anyagi szintet azért elvárok attól, akivel ismerkedem. Pl. volt olyan pasi, aki kijelentette, hogy csak a lakása közelében tud randizni, mert nincs pénze buszjegyre... Tehát az extrém csóróság igenis kizáró ok, viszont ezen túlmenően abszolút nincsenek anyagi jellegű elvárásaim, nem várom el a költekezést, ajándékokat, stb. Ha bejön valaki, az nem a pénze miatt van.
2016. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%
Ennek köze sincs a lóvához aranyapám. Átadtad a kontrollt a nőnek, aki ezt kihasználta. Ha nem hívtad volna meg semmire, de erőskezű maradtál volna, mára már lenne tapasztalatod a hüvelyében töltött időszakról.
2016. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
# 4: a világon a legszánalmasabb és legátlátszóbb, ha egy férfi ígérgetéssel akar csajozni. Egyszer volt dolgom életemben ilyen pasival, próbált hajtani rám, folyton mondogatta, hogy majd ezt meg azt vesz nekem... én meg magamban röhögtem rajta, annyira szánalmas volt. Megmondtam neki, hogy amire szükségem van, azt meg tudom venni magamnak is, nincs rá szükségem, hogy megvegye nekem.
2016. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!