Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akarnak sokan gyiken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarnak sokan gyiken csajozni vagy pasizni? Ennyire nincs eletuk h itt ismerkednek? Ez nem bantas nehogy felreertsrtek de kivancsi lennek hany normalis kapcsolat szuletett az itteni ismerkedesrkbol

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%

na ezt én se értem! :D

19L

2014. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
52%
csak a legtöbben teljesen átlagosak,mint én,így a való életben észre sem vesznek minket
2014. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mert máshol nem tudnak (még társkereső oldalakon sem) és ezért itt próbálkoznak. Pedig nem a külsejükkel van a baj, hanem a belsővel. Olyan hülye, gagyi, közhelyes, unalmas, semmitmondó, béna, nyálas priviket szoktam kapni 99% hogy az hihetetlen.
2014. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha kapcsolat nem is, de 2 barátság már sikeredett innen. Bár azt hozzá kell tenni, hogy egyik sem a Szerelem, szex kategóriából indult. (Egyik egy kutyás kérdés volt, a másik meg egy iskoláról szólt.)
2014. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Itteni ismerkedésből 3 barátságot sikerült kötnöm, mindegyiket lányokkal, én fiú vagyok. Sajnos nem sokszor tudtam találkozni velük, mert messze laknak. 2-vel néha írok a 3.-al napi szinten beszélünk.
2014. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Talán 1 éve csöppentem ide, ez a 3. regisztrációm.(Ez is mutatja, milyen szívélyesek is itt az emberek.) Rengeteg ilyen kérdés volt már, többen is írtak, hogy oh igen, itt lett szexkapcsolat/kapcsolat/barátság. Tehát nem kizárt, hogy kifogod az 1-et az 1000-ből.
2014. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Emberfüggő,nem lehet általánosítani,kinek ez kinek amaz miatt.Ennyi.
2014. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Olvassátok el a #3-as, #5-ös és #8-as kommentemet itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__596..

2014. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kerida ***** válasza:
100%

Szerintem itt kimondottan lehet ismerkedni. Elve van előzmény, egy kérdés vagy hozzászólás, van már egy közös érdeklődési pont téma.


Szerintem semmi baj sincs azzal, ha valaki itt akar kibontakozni. Társkeresőn is voltam rég, és ahhoz képest a gyk nagyon kulturált!


És tudtommal azért van az ismerkedős topik is. Egy próbát megér, mintha feladná valaki végleg.

2014. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem nem olyan ez, hogy "idejár, nincs élete!", hanem elvan itt, röhög a sok gyökéren, meg ismerkedik.

Attól, hogy próbálkozik az itteni ismerkedéssel, még lehet élete.

Én is ismerkedem itt, innen van a legjobb lanybaratom is.

18F

2014. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!