Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akarnak sokan gyiken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarnak sokan gyiken csajozni vagy pasizni? Ennyire nincs eletuk h itt ismerkednek? Ez nem bantas nehogy felreertsrtek de kivancsi lennek hany normalis kapcsolat szuletett az itteni ismerkedesrkbol

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 20:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát én itt ismertem meg egy fiút akinek tetszem és nekem is tetszik ô ..végülis:D Egyenlôre ennyi :D :D
2014. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért szeretnének ismerkedni az ellenkező nemmel - vagy épp barátkozni - mert magányosak, valamiért így alakult az életük. Senki nem tudhatja kinek miért alakult így és - bár Kérdező írja hogy nem bántásból - de azért benne van a kérdésben hogy "ennyire nincs életük"...

Elítélni, megvetni nem kell senkit, mindenkit más zavar...

Jaa, nem azért írok, mintha egyetlenegyszer is kiírtam volna bármilyen "lányok ismerkedni?" kérdést...

Engem is zavar rengeteg más kérdés, kérdés, amelyek napjában 100x fel vannak téve, mégis igyekszem ignorálni, vagy segíteni, ha tudok...

2014. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jópár barátság... párkapcsolat egy sem, de nem is az volt a tervem.
2014. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én már sokat ismerkedtem itt, két csajjal lefeküdtem itt, meg 2 csajjal randiztam pluszba élőben.


24F

2014. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%

" Hát én itt ismertem meg egy fiút akinek tetszem és nekem is tetszik ô ..végülis:D Egyenlôre ennyi :D :D"


Ez a te meséd. Valójában a kutyának sem kellettél, és itt találtál egy hasonló nyomit akit szintén le sem szarnak előben.

2014. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is szereztem már itt barátot,és többekkl tartom a kapcsolatot.
2014. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*többekkel
2014. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Keresgélj kérdező,a régi kérdések közül, kb 3-hetes intervallum, mert a múltkor ugyanez volt a kérdés, és nem viccelek benéztem, és vagy 15-különböző kommentelő vallott szerelemről, barátságról ami innen van...

Én ide akarom kergetni a 20-éves kis barátnémat, hogy ő is nézzen körül, mert kb ez a korosztály mondta, hogy itt van szerelem..

2014. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
5%
Itt csak a nyomik jönnek össze kényszerből, akik tényleg életképtelenek a valóságban. Lásd: Shades és a női nicken írogató gyík pasija. :DDD
2014. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
F"sz kivan, komolyan. Ismizünk (persze, ha nő vagy)?
2014. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!