Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak olyan sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak olyan sokan szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

érthető ha vkinek hiánya van de párkapcsolatra vagy nincs lehetősége vagy vmiért nem akar komoly kapcsolatot.

de "csak szex"... ez nekem annyira fura.

akik szexkapcsolatot akarnak, miért nem olyat akarnak inkább amiben konkrétan nem fekszenek le egymással, de "huncutkodnak", stb.? férfi vagyok (nem tizenéves) de egy ilyenben szívesebben lennék benne mint szexkapcsolatban, ha azt nézzük. ez sokak számára biztos meglepő. miért van ez? más nincs így vele? mindenkinek csak a szex kell?



2012. szept. 28. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mert kötöttségek nélkül szexelhetnek ingyen
2012. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek kötöttségek, de az ugyanakkor oltja a szex utáni vágyat, jól is esik.
2012. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ember, akit kivanok, de nem tudnek vele egyutt lenni komoly kapcsolatban, mert nem vagyunk osszevaloak. Plusz az ember erzi magat neha ugy, hogy nem kell senki, magaval foglalkozik, epitgeti a szemelyiseget, elvezi a szabadsagat... De ettol meg a szexualis vagy sokszor felebred.

20/L

2012. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ASOT ***** válasza:
100%

1-es elmondta a lényeget! :)


nincs kötöttség!

Van akinek ideje sincs fix kapcsolatra, van aki nem is akar, van aki így szabad emellett, ez másképpen egyeseknek szabadság!

2012. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

engem az érdekelne, miért szexkapcsolat, miért nem csak "huncutkodós" kapcsolat. őszintén, akibe nem vagyok szerelmes, azzal nem kívánnám a szexet férfi létemre, de pl. a huncutkodást igen.

szóval nem az a kérdés h miért akarnak sokan párkapcsolat helyett szexkapcsolatot.

2012. szept. 28. 16:31
 6/23 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nélküli szex olyan, mint a talált pénz. Élvezed minden előnyét, de nem kell érte dolgozni.
2012. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nálam a huncutkodás az csak barátságot jelent, barátom pedig már sok van. Ha viszont egy nőhöz közel kerülök, tetszik is, akkor egy idő után ő nekem célpont lesz, és nem csak barát.
2012. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de azért ha nagyon sokáig húznak, "huncutkodnak" velem, azt nem bírom. egy idő után kell a kiteljesülés meg a kielégülés. ez a szex.
2012. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 ASOT ***** válasza:

Huncutkodás :) lol :)


Az nálam sem jelent semmi szexet a huncutkodás az hülyülés és barátság ennyi.

És le lehet szavazni de szerintem 1 alkalmi szexben ahol 1x jó mind a 2 félnek aztán szia és jó volt nekik az mi a sz@rért fáj másnak?

Minek foglalkozik vele.


Akinek szeretnie kell hozzá a másikat és csak úgy tud, az egye fene szexeljen csak úgy de aki meg anélkül is szeret az miért ne dughatna csak 1-x-1x mindig akivel épp összejön a dolog?


mi a sz@rért kell ezt elítélni sosem értem. Ha nekik jól esett és jó volt akkor miért ne?

Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá.


Ha te kérdező csak úgy tudsz valakivel szexelni akkor te csak úgy tudsz ennyi!

2012. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

nem vagyok meleg, de pont így gondolom, ahogy te "kedves" kérdező... :D 21f :D


most keresek huncut társat, mert lelomboz a tudat, hogy szerelem nélkül szeretkezzek valakivel :D


a szerelem pedig most "nyaral" :D (1 hónapja, és határozatlan ideig van távol :DDD)

2012. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!