Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak olyan sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak olyan sokan szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

érthető ha vkinek hiánya van de párkapcsolatra vagy nincs lehetősége vagy vmiért nem akar komoly kapcsolatot.

de "csak szex"... ez nekem annyira fura.

akik szexkapcsolatot akarnak, miért nem olyat akarnak inkább amiben konkrétan nem fekszenek le egymással, de "huncutkodnak", stb.? férfi vagyok (nem tizenéves) de egy ilyenben szívesebben lennék benne mint szexkapcsolatban, ha azt nézzük. ez sokak számára biztos meglepő. miért van ez? más nincs így vele? mindenkinek csak a szex kell?



2012. szept. 28. 16:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9. egy szóval nem mondtam h elítélem ezeket az embereket.

csak nem értem, mert én meg pont nem erre vágynék.

nincs senkim, de ha lány ír itt ki kérdést h szexpartnert keres, őt is inkább lebeszélni próbálom h ne menjen már bele mert megbánhatja később.

2012. szept. 28. 16:49
 12/23 ASOT ***** válasza:

Nekem meg semmi gondom ezzel ahogy gondolod ahogy szeretnéd. Ez egy nagyon szép dolog részedről.

Nincs ezzel semmi gond ha az embernek érzések nélkül nem megy.

2012. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

7. huncutkodás barátságot? azt hogy érted?


8. abban is meg lehet egyezni előre h huncutkodás lesz, nem több, nem? kielégülés meg végülis történhet más módon is, nem kell ahhoz feltétlen lefeküdniük egymással a feleknek, ha úgy alakul

2012. szept. 28. 16:52
 14/23 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy hogy önelégültség, mert azt próbálod rányomni másokra, ami szerinted helyes.

A szexpartnert keresők sem fogják rábeszélni a többieket, hogy ők is keressenek szexpartnereket, mert megbánják később, ha nem élik át azt az élményt.

Néha csak vissza kell lépni egyet és békén hagyni másokat, a kéretlen véleményt pedig szépen megtartani.

2012. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


Nézd, én soha nem gondoltam volna magamról, hogy ilyesmibe belemegyek valaha is, sőt. Mindig is több évig tartó kapcsolatom volt, szerelemmel, érzelmekkel, odaadással, hűséggel a végletekig. Aztán túl sokszor megjártam. Átvertek, kihasználtak, használtak, megcsaltak, hazudtak, játszottak az érzéseimmel. Magam alatt voltam, depressziós lettem, bőgtem, zombiként éltem a mindennapjaimat céltalanul, sebeimet nyalogattam. Nagy nehezen kilábaltam a gödörből, befoltoztam a lyukakat szívemen-lelkemen, erős lettem. Most pedig ott tartok, hogy már nem érdekel, nem keresek érzelmet, szerelmet egy férfinél. Ha megtetszik, szexuális igényeimet kielégítem vele, aztán mehet amerre lát. A többit meg már magasról lesz*rom.

2012. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
14. te teljesen félreértetted a kérdést. de mindegy. most magyarázkodjak? annyi össz. a "gondom" h nem értem azt h miért akar sok ember szexkapcsolatot, mert én valszeg teljesen más beállítottságú vagyok. de mindegy, nem magyarázkodom. már egyszer leírtam h nem elítélésből írtam ezt, hanem .... de most nincs kedvem újra kifejteni
2012. szept. 28. 16:56
 17/23 anonim ***** válasza:

14! teljes mértékben egyetértek, hogy nem SZABAD rányomni a másikra az én "jó" világnézetemet, mert lehet, hogy rohadtul szar. :D (én vagyok az, aki a kérdezővel egyetért a kérdés "témájában", és nem a "rátukmálásában"), de mentségére legyen szegény palinak, hogy "hány beszólást, és lenézést" kaphatott már, hogy "nem dugtad meg öcsém? de gáááz..."


mind2 "világnézet" rá akarja tukmákolni a másikra a szar életét... senki nem képes elfogadni a másikat... :\


(szóval pacsi! :D)

2012. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

tömörre fogva: nem értem, miért akar mindenki leginkább csak szexelni, ha a huncutkodás sztem sokkal jobb. (és ezt most a párkapcsolattól függetlenül)


amúgy ez a kérdés "ihlette" az én kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__34..

2012. szept. 28. 16:58
 19/23 A kérdező kommentje:
17. te is félreértesz. semmit nem akarok tukmálni, ez egy kérdés. miért nem lehet erre koncentrálni a válaszokban?
2012. szept. 28. 17:00
 20/23 anonim ***** válasza:

a védőd vagyok:

"őt is inkább lebeszélni próbálom h ne menjen már bele"

:D az indok már lényegtelen... honnan tudod, hogy rossz lesz neki? mivan, ha ennyi kell a boldogságához? :))))


félre érteni azt lehet, ami félreérthető! ebből következtetett mindenki arra, hogy "rá akarod tukmákolni" valakire a saját nézeted. :D


béke!

2012. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!