Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan veszik itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszik itt sokan, hogy pénzzel könnyebb csajozni egy amúgy lúzernek is?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorimat, ami remélhetőleg kijózanitó lesz a pénz erejében hivők számára.

Nos, a következő a sztori: Hónapokon keresztül húzta az agyamat egy csaj,jókat beszélgettünk, tisztára azt lehetett érezni, hogy itt jó eséllyel többre is számithatok, ezért naiv módon hagytam magamat, hogy a csaj anyagilag kihasználjon, ahogy csak tud annak a reményében, hogy elveszitem majd vele a szüzességemet.

Azonban nagyon nem igy folytatódott a sztori, ugyanis egy nyári estén elhivott egy szórakozóhelyre, én sajnos még akkor is bedőltem neki, pedig nem kellett volna, ugyanis ott meghivatta magát egy méregdrága italra, utána faképnél hagyott, és elment mindenféle menőcsávóval kavarni... Azért irtam le ezt a szomorú de tanulságos történetet, hogy okuljatok belőle, pénzzel NEM lehet csajozni, amennyiben mást nem tudsz felmutatni!

Mit gondoltok, most már más a véleményetek?



2016. febr. 12. 12:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%

nem tudom, hogy a kérdező vagy valaki más írt privátot, minden esetre itt válaszolok rá, mert ez sokat elárul a szituról.


"Nyilván, ha felajánlja, hogy megdughatom, akkor jóval több lóvéval is előrukkoltam volna, mert megtehettem volna, de ha nem kapok cserébe semmit, akkor nincs értelme nagyobb összegekkel előrukkolni."


nem értelek, az egész sztori akkor ezek szerint arra ment ki, hogy te mindenképp a pénzeddel akartál volna pinát vásárolni?

akkor miért nem mentél egy házas prostihoz?

vagy úgy gondoltad meglebegtetsz a csaj előtt 40-50 ezret és akkor már ki is bérelted a sunáját a következő fél évre?

ez a kérdés nagyon úgy tűnik nekem, hogy csak valami fikció.

vagy sok fontos és lényeges dolog el van hallgatva belőle.

2016. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Te egy balek vagy ,a nö megy egy szemét.De sajnos nálad ,jóval okosabb.Látta rajtad hogy egy szerencsétlen kanos hülyegyerek vagy ,akit könnyüszerrel le tud húzni.Gondolom volt nálad 5000 forint ,vettél neki egy túlárazott piát és azt hiszed te a pénzeddel csajozol.Közben meg ott álldogáltál a pultnál a kínais cipödben és a pattanásaidat vakartad mint egy igazi lùzer miközben a buszt vártad.
2016. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%
A pénz, a jó egzisztencia, a karrier mind csak támpontokat adnak, és könnyebb velük csajozni, ez tény, azonban tudni kell, hogyan kell felhasználni. A pénzhez érteni kell, a sok pénzhez pedig még jobban. Ha adnánk 100 embernek véletlenszerűen 100 milliót, abból szerintem maximum 10 ember lenne olyan, akinek 10 év múlva is lenne belőle, és ebből lenne 2, aki még meg is sokszorozta azóta.
2016. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Hónapokon keresztül húzta az agyad... Ezalatt az idő alatt, sőt hamarabb kellett volna megdugni, ha pedig nem áll kötélnek, akkor küldeni a f..szba.
2016. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség,ha elakarod veszíteni a szüzességed, akkor elmész egy prostihoz, ő valóban nyújt valamit a pénzedért. Tarthatod magad ahhoz az elvhez is,hogy szégyen meglátogatni egy prostit, és fizetgethetsz még továbbra is drága italokat a nőknek, csak nem biztos, hogy p.ncihoz jutsz.
2016. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Honnan veszik itt sokan, hogy pénzzel könnyebb csajozni"


Pedig könnyEBB. A pénz MEGKÖNNYÍT dolgokat, de helyetted nem intézi el a dolgokat.


A kérdező az az eset, akinek ha van is pénze (hogy mennyi azt ugye nem tudjuk) de élni nem tud vele.

Ahogy már többen írták, tudni is kell használni.


Ez esetben a csaj tudta kezelni a helyzetet és a kérdező maradt hoppon.


De okulásként két eset van:

1. a pénzeddel akarsz csajozni: tedd azt, amit egy páran leírtak, hogy hogyan is kéne levarrni a csajt úgy, hogy csak belebegteted a pénzed.

2. de még jobban jársz, ha nem ez alapján keresel csajt egyébként, nem villogsz a pénzeddel, mert úgy csak qrvát találsz, hiába nem hivatásos prosti, de lényegében ugyanaz.

2016. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Csak fő kérdésed olvastam el.

Kérdezd meg tőlük. Ők ilyen buták.... Azt hiszik lesz testi kapcsolaton felül bármi is pénzel... Hol a logika? Ki tudja..

De úgy sem logikus, mert csaj ha rámegy pénzre, sexért, még aznap este pápá lész néki.

2016. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
57%

Középiskolás koromig egyetlen olyan emberrel sem találkoztam,, aki megbukott. Mindenkit megbuktattak.

Később, az idősebb korosztály már nem akart minden hibát másra hárítani, de 15-16 évesen még mindenki.

Tudod, kérdező, vannak az alacsony, vagy a csúnya fiúk. Nekik van a legkönnyebb dolguk, ha meg kell magyarázni, hogy miért NEM TUDNAK csajozni. Aztán vannak a kevésbé szerencsések, akik nem csúnyák, nem is mélynövésűek. Nos, nekik ki kellett valami egyebet találni. És mivel a nők egy része evolúciós okokból valóban kötődik a pénzhez, nekik is adva lett a ragyogó magyarázat.

2016. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
66%

Ja, mielőtt belekötnének itt egyesek, leszögezném:

pénz=hatalom

Így kell érteni az evolúciós kötődést.

2016. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
58%

Mi köze ennek a sztorinak a pénzhez? Hónapokon keresztül dörgölőztél hozzá, aztán a végén vettél neki egy drága italt, a csaj meg otthagyott.


Bazzegh, a pénzzel csajozás nem azt jelenti, hogy veszel valamit a csajnak, hanem az, hogy látja rajtad, hogy gazdag vagy. Ilyen viszonylatban a pénz ott kezdődik, hogy megállsz a vadiúj BMW-ddel a szórakozóhely előtt, nem ott, hogy veszel neki egy koktélt, ami ráadásul annyit se ér, mint egy szelet jobbfajta marhahús a boltban...

2016. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!