Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan veszik itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan veszik itt sokan, hogy pénzzel könnyebb csajozni egy amúgy lúzernek is?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorimat, ami remélhetőleg kijózanitó lesz a pénz erejében hivők számára.

Nos, a következő a sztori: Hónapokon keresztül húzta az agyamat egy csaj,jókat beszélgettünk, tisztára azt lehetett érezni, hogy itt jó eséllyel többre is számithatok, ezért naiv módon hagytam magamat, hogy a csaj anyagilag kihasználjon, ahogy csak tud annak a reményében, hogy elveszitem majd vele a szüzességemet.

Azonban nagyon nem igy folytatódott a sztori, ugyanis egy nyári estén elhivott egy szórakozóhelyre, én sajnos még akkor is bedőltem neki, pedig nem kellett volna, ugyanis ott meghivatta magát egy méregdrága italra, utána faképnél hagyott, és elment mindenféle menőcsávóval kavarni... Azért irtam le ezt a szomorú de tanulságos történetet, hogy okuljatok belőle, pénzzel NEM lehet csajozni, amennyiben mást nem tudsz felmutatni!

Mit gondoltok, most már más a véleményetek?



2016. febr. 12. 12:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
Ezt csak azok hiszik, akiknek még életükben nem volt rendesen pénzük, és emellett még gyökerek is, mivel a személyiségükben lévő gyökérséget megpróbálják a pénztelenségükre fogni, úgy hogy közben fogalmuk sincs, milyen pénzesnek lenni. A pénz csak egy dolog a sok közül, aminek nyilván örülnek a nők, ha van, de nem feltétlen kizáró ok náluk, ha nincs. Csórókkal is simán összejönnek a csajok, mivel rengeteg más szempontot is figyelembe vesznek a párkeresésnél, így hát a gazdag férfiak sem feltétlen találnak párt. Akinek valaha is volt nagyobb mennyiségű pénze, az jól tudja, hogy a pénz önmagában nem elég egy igazi nő meghódításához.
2016. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
28%

érdekes, hogy amikor a 21 éves saját autómból szállok ki a boltnál, akkor észre sem vesznek, ha a céges audiból, akkor meg mindenki előre köszön.


Fene se érti ezt!

2016. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
57%

+1 az utolsóhoz, pontosan, nagyon sokan a gyökérségüket a pénztelenségükre fogják.


Igen, a pénz fontos. Nőknek, férfiaknak is, kinek kicsit, kinek nagyon. Előny, ha van. Rossz, ha nincs, mindig problémákhoz vezet. De akkor is csak egy szempont a sok közül.


Mint ahogy a külsőre, erre sem lehet egymagában ráfogni semmit.

2016. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%

A pénzed igen, de az eszed nem volt a helyén. Bár ha úgy vesszük Te sem voltál szent ebbne a történetbn, mert leginkább szexre hajthattál így a leírás alapján "hogy elveszitem majd vele a szüzességemet". Ő meg látta rajtad, hogy zöldfülű és naív vagy, és sajnos nem épp a becsületes hölgyek táborát erősítette és jól kihasználta a helyzetet. Reméljük tanultál belőle! Ez volt a "tanulópénz" esetedben!


De emiatt át ne menj "nőgyűlölőbe" vagy ilyenek.

2016. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

Ha a pénzed villogtatod, nem barátnőt találsz, csak olyat aki szexel veled és kihasznál. Az nem szerelemből van veled.

Érdekes mód, nekem sosem kellett pénz a csajozáshoz. Sosem volt olyan barátnőm, aki a pénzre utazott volna és eltartatná magát.

2016. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%

Ez a kérdés egy félreértésen alapul.


Sok pénzzel csajozni nem azt jelenti, hogy egyszer kihomorítasz egy méregdrága italt valami szórakozóhelyen, hanem annyi pénzed van, hogy ez látszik is rajtad.

2016. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

#4! Mennyi pénzből???

"Ennyi pénzből már egy szobázós prosti háromszor is leápolt volna."

2016. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

azért az összegekre kitérnék, hogy mennyi volt az amit erre a lányra "ráköltöttél"

már nem azért csak mondjuk egy 100 forintos kakasos nyalóka is néhány horgas orrú sóher gyereknek óriási kiadásnak számít.

amúgy meg attól hogy vettél neki egy 2000 forintos koktélt, még nem azt jelenti hogy tele vagy pénzel, és ezt szerintem a csaj is tudta.

a kérdés pedig nagyon nem reprezentatív, inkább egy baromság.

hogy értsétek:

tegyük fel egy 20-25 éves srácról van szó, dolgozik átlag fizetése van, de próbálja azt a látszatot kelteni hogy ő menő csávó.

a megspórolt kis pénzecskéjéből neki áll jampizni a csajnak, megvesz ezt azt, várva hogy majd a kis spórolt pénzével megváltja a világot.

de nem, attól ő még egy ugyan olyan csóró gyerek marad, és ezt a csaj is tudta szerintem, csak ő meg úgy volt vele hogy nem mond nemet neki az "ajándékokra"

2016. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%

#16 egyébként jól írja.

a sok pénz látszik valakin, a stílusán meg a megjelenésén.

2016. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, neked nagy bajok vannak a fejedben, kevered a dolgokat nem is kicsit. Attól, hogy van egy kis pénzed, még nem leszel gazdag, pénzes csávó mint akikről beszélünk. A csaj látta, hogy bolondulsz érte, emellett van egy kis pénzed és visszaélt a helyzettel. Ennyi történt.


Egyébként láttam már számos példát arra az életben, hogy a huszonéves szép nő összejött egy nála 20-30 évvel idősebb férfival, persze biztos semmi köze nincs a pénznek hozzá, hogyne :D

Jó, persze, nem minden nő ilyen, de sok eset van, amikor van az a pénz...


A csajra visszatérve: ismerem ezt a típust, az ilyeneket úgy töröltem ismerőseim közül, hogy azt öröm volt nézni. Úgyis tudom, hogy ha hozzám szólna, akkor csak pénz meg szívesség kell neki, meg ha esetleg unatkozik akkor szól csak hozzám, hogy elmondja milyen volt a tegnapi buli. Az ilyen, úgy általában rohadtul nem veszi észre magát és meg van győződve arról, hogy amit csinál az teljesen rendben van.

2016. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!