Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért unják meg a Netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért unják meg a Netes ismerkedést 1-2 nap után?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőről van szó. Ha elkezdek egy új nővel csevegni, ismerkedni, mutatja az érdeklődését. Én is kérdezgetem. Persze a Facebookra is átmegyünk, hisz oda gyakrabban tudunk beszélgetni.

Természetes, hogy randira szoktam hívni őket, de nem mindjárt az első csevegésnél.

Miért van az, hogy 1-2 nap csevegés után megunják és többet nem beszélgetnek?


Mi lehet a hibám?



2016. febr. 3. 19:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én csak olyannal megyek el randizni, akinél azt látom, meg akar ismerni. Aki nem mutatja a nagy érdeklődését felém, azt nem hívom el. Sokan eljönnek egy laza beszélgetésre, aminek sokszor nincs folytatása. Gondolják magukban kimozdulok, hisz jobb mint otthon lenni.


"Időközben elkeltek." - Aha persze... Mégis mindig vissza szívárognak a társkeresőre. Letörlik magukat, 2 hét múlva újra fent vannak. Meg férj meg friss kapcsolat mellett is pasiznak tovább...

2016. febr. 4. 18:20
 22/23 A kérdező kommentje:

Ma ráírtam a tegnapi nőre, akivel tegnap kezdtem beszélgetni. Azt ígérte ma folytatjuk. Vissza se írt. Mégis mit kellett volna első nap írnom neki, azt hogy holnap találkozzunk? Ugyanmár....


Hát ezért megyünk prostihoz mi pasik. Mert ezeket a netes bohóckodásokat, szórakozó nőket nagyon unjuk.


Persze a nőknek könnyű. Kiválasztják a 100 pasiból azt az egyet akivel elmennek randizni. És ha nem jön be? Akkor ott a következő. De az, aki így gondolkodik, az nem is találja meg a párt magának. Ott a sok lehetőség nagy döntésképtelenséghez is vezet, nem tud választani, bizonytalan mindig és nem lesz párja.

2016. febr. 4. 19:56
 23/23 A kérdező kommentje:

"Aki a net előtt ülve, több gondolkodási időt kapva is csak ennyivel képes indítani, az élőben is unalmas lesz."


- De ha nincs közös témánk, vagy a nő nem mesél magától semmit, akkor bizony ha tetszik, ha nem tetszik, csak ezek a témák jönnek elő. Mint Pl. Munka, Hobbi, hány kutyája van.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

"1-2 nap csevegés után, főleg ha elég kiadósan elbeszélgettetek, akkor a nők várják, hogy hívd őket randira... A legtöbb pasi már pár perc csevegés után is minimum céloz rá, hogy személyesen is megismerne.....Ehhez képest te még mindig nem térsz a lényegre."


- Ez egyáltalán nem igaz. Én pont, hogy az első nap szoktam célozni rá, hogy élőben megismerném. (Persze másnap meg elhivnám randizni, ha azt látom hogy érdemes.) És erre ők mondják, hogy ők is eljönnének találkozni. Csak közben magasról lesxarnak. És eszük ágában sincs eljönni randizni.

----------------------------------------------------------------------------------------------

"Az sem ritka, hogy a nők nem csak veled csevegnek, hanem párhuzamosan 5-6 másik pasival is, aki esélyes. És ők előbb lépnek, vele megvolt a találkozás, a szimpátia kölcsönös, lesz folytatás, és ezért lépnek le."


- Jajj ettől én nem félek. Én is elhívom minél hamarabb randira. De nem az 1. nap. Ha több pasi van a láthatáron, és mehet velük randizni, akkor is azzal megy el először találkozni, aki neki a legjobban tetszik.

2016. febr. 13. 01:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!