Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért unják meg a Netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért unják meg a Netes ismerkedést 1-2 nap után?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőről van szó. Ha elkezdek egy új nővel csevegni, ismerkedni, mutatja az érdeklődését. Én is kérdezgetem. Persze a Facebookra is átmegyünk, hisz oda gyakrabban tudunk beszélgetni.

Természetes, hogy randira szoktam hívni őket, de nem mindjárt az első csevegésnél.

Miért van az, hogy 1-2 nap csevegés után megunják és többet nem beszélgetnek?


Mi lehet a hibám?



2016. febr. 3. 19:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mert a netes írogatás/ismerkedés 15 éves tiniknek való.

Olyan fárasztó egész nap valami témát kitalálni,hogy mindig tudjatok valamit írni egymásnak illetve van akinek az a kommunikáció ott,hogy trollkodik meg mindennel viccelődik,amit írsz.(Gondolom ez akar lenni a flört egy bizonyos rétegnél).Plusz az ember nem is ér rá egész nap és baromi fárasztó megírni mindig,hogy bocsi most elmegyek fürödni,most kajálok és félórás trollos búcsúzkodás megint.

25/N

2016. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen nem jössz be nekik (nem tudom,az előző válaszokban írta-e már valaki ezt az opciót,mert csak átfutottam azokat,de nem olvastam ilyet) Nekem is volt ilyen,hogy miután sokat leveleztem valakivel,láttunk képet is egymásról,utána pedig írta,hogy majd ír,de nem történt meg már majdnem egy éve.Nem vagyok hülye,úgyhogy hiába próbálta "finoman" lerendezni a dolgot,sejtem,hogy nem voltam az esete,azért rázott le,de attól még beszélhettünk volna tovább,vagy mondta volna meg őszintén.Na mindegy.
2016. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, hogy a 15 éves tiniknek való. Tudod sokan élőben nem ismerkednek. Mert nem járnak el szórakozni. Nem mindenki kedveli a diszkót. Vagy mert a munkahelyükön csak pasik vannak. Vagy csak nem mernek oda menni senkihez.

Sokan neten találták meg a párjukat. Nekem több barátnőm is volt társkeresőről. Pl. a leghosszabb egy 5 éves kapcsolat volt, őt is a neten ismertem meg.


De ez igaz, hogy sokan csak szórakoznak, trollkodnak. És nem csak a tinikre gondolok, hanem még a 30-40 éves nők is csak hülyítik a pasikat, közben meg senkivel sem mennek randira. Mert van párjuk mellette. Ezeket kellene kiszűrni valahogyan.

2016. febr. 3. 21:39
 14/23 anonim ***** válasza:

Kicsit félre értettél.

Úgy értettem,hogy nem neten kéne megismerni egymást, hetekig írogatni.Neten veszitek fel a kapcsolatot,de ha aztán 3,4 napon belül megbeszélitek a találkozót.Sajnálom,de én ezt nevetségesnek tartom,hogy ott írtok le mindent magatokról meg folyamatosan írogattok,ennél még az is jobb lenne nekem,ha találkoztnék és nem menne gördülékenyen az első 2-3 találkozó(nyilván a szégyenlősködés miatt meg,hogy nem ismeritek még egymást).És ha megvan beszélve a találkozó,teljesen felesleges előtte irkálni.

A trollkodást meg nehéz így lemagyarázni,az a lényeg hogy konkrétan semmiről nem beszéltek,csak oltogatjátok egymást.De szerintem a flörtölés is jobb személyesen....

2016. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy 4-5 nap múlva vagy egy hét múlva beszélem meg a találkozót. De nem szoktam első nap mindjárt randira hívni. Mert pl. jobb megismerni jobban, hogy nehogy élőben derüljön ki, hogy 5 gyereke van stb. 1-2 nap csevegés után már érdemes a találkozót erőltetni. Csak sajnos a nők hajlamosak az időt húzni. Meg szerintem a nőnek is érdeke ha meg akar ismerni, akkor mondani fogja a találkát.

Ami nagyon fontos az amikor azt mondják, hogy majd élőben kiderül, meglátjuk tetszünk-e egymásnak --- Ez egy hatalmas HAZUGSÁG. Szerintem már képekről eldől a fejben az, hogy kell-e nekem a másik vagy sem. Ez mindkét nemnél igaz. Azok a nők akikkel jártam, ők is mind tudták már találka előtt, hogy velem kapcsolat lesz.

2016. febr. 3. 22:11
 16/23 anonim ***** válasza:

És akkor mi van,ha ez a találkán derül ki?

Nem hinném,hogy evvel sokkal több időt vesztenél,mint a chateléssel(Tudom jól,hogy milyen gyorsan elmennek ilyenkor órák).

2016. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hány éves vagy. Én huszonéves nőként már egyszerűen nem értem rá órákig a gép előtt ülni. Amikor neten ismerkedtem, az sikerült a legjobban, amikor egy órán belül már találkoztunk is. De ott néhány mondat után érződött, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Általánosságokról egyáltalán nem beszélgettünk. Amiket írtál (hol lakik, mit dolgozik, stb.), azok tényleg unalmas témák, főleg ha az ember régóta ismerkedik, mindenki ezzel jön.


Ha valami egyedit ír, ami pont engem is érdekel, az már teljesen más. Volt akivel a kovácsolásról beszélgettünk, volt akivel a tibeti torokéneklésről, és volt akivel a budapesti kötöttpályás közlekedés fejlesztési lehetőségeiről. Ezek érdekesek.

Persze sokszor nem egyezik a két ember érdeklődése, de ezzel sincs gond, akkor nekik nem egymással kell ismerkedni. De abból, hogy elmondod, hogy te hol dolgozol és van két kutyád, valójában az égvilágon semmi nem derül ki.

2016. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Amiket írtál (hol lakik, mit dolgozik, stb.), azok tényleg unalmas témák"


Ezt egyszer meg lehet kérdezni, ez pár percet vesz igénybe, nem ezen van a hangsúly. Senki nem mondta, hogy ezekről kell napokig irogatni.


" az sikerült a legjobban, amikor egy órán belül már találkoztunk is."


Én nem fogok senkivel elmenni már aznap találkozni. Átverhet és nem lesz ott. - Mert erre is volt példa, hogy nem jött el valaki a találkára. Másnapi találka az oké.


"tibeti torokéneklésről, és volt akivel a budapesti kötöttpályás közlekedésről...beszélgettünk"


Ez sem mindenkit érdekel. Persze ki akarnak tünni a pasik az általános, megunt kérdezz-felelek témákból. De én nekem nincsenek ilyen témáim. Úgy gondolom aki meg akar ismerni, az jöjjön el és ismerjen meg.

2016. febr. 4. 01:15
 19/23 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért unják meg.

Sajnos sokan csak szórakozásból chatelnek,fórumoznak.

Nem tudom mi a hibád :(

mindenkiben van hiba,ne aggódj ezen.


SAjnos nehéz levelezőtársakat,barátokat szerezni élőben ,és a neten keresztül is :(

az emberek komolytalanok! :(

2016. febr. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kezdem azzal, hogy ezek a nők lehet, hogy nem 1-2 napja vannak fent ilyen oldalon.

Mikor a huszadik pasival beszéled meg, hogy mizu, mit dolgozol, blablabla, akkor az iszonyat unalmas már.

Nekem a legjobb beszélgetések egyáltalán nem ilyenek, csak úgy spontán kialakul, mondatról mondatra, több témát érintve. Pont, mint élőben.

Aki a net előtt ülve, több gondolkodási időt kapva is csak ennyivel képes indítani, az élőben is unalmas lesz.


1-2 nap csevegés után, főleg ha elég kiadósan elbeszélgettetek, akkor a nők várják, hogy hívd őket randira. Ha ez nem történik meg, akkor elkönyvelik, hogy töketlen vagy. A legtöbb pasi már pár perc csevegés után is minimum céloz rá, hogy személyesen is megismerne.

Ehhez képest te még mindig nem térsz a lényegre. Vagy határozatlannak tartanak, vagy úgy gondolják, csak beszélgetni akarsz, míg ők meg ismerkedni.


Az sem ritka, hogy a nők nem csak veled csevegnek, hanem párhuzamosan 5-6 másik pasival is, aki esélyes. És ők előbb lépnek, vele megvolt a találkozás, a szimpátia kölcsönös, lesz folytatás, és ezért lépnek le. Időközben elkeltek.

2016. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!