Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért unják meg a Netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért unják meg a Netes ismerkedést 1-2 nap után?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőről van szó. Ha elkezdek egy új nővel csevegni, ismerkedni, mutatja az érdeklődését. Én is kérdezgetem. Persze a Facebookra is átmegyünk, hisz oda gyakrabban tudunk beszélgetni.

Természetes, hogy randira szoktam hívni őket, de nem mindjárt az első csevegésnél.

Miért van az, hogy 1-2 nap csevegés után megunják és többet nem beszélgetnek?


Mi lehet a hibám?



2016. febr. 3. 19:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Balf@@sz vagy. :DD
2016. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés van itt sajnos. Nekem erről az a véleményem, hogy addig úgysem tudunk semmit mondani, ameddig nem láttuk a beszélgetéseket, azt meg nyilván nem illik megmutatni.
2016. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Általános téma van a beszélgetésekben. Ki hol lakik? Mit dolgozik? Mi a hobbija? Merre szokott szórakozni hétvégén? Van-e állata? És jellemezze magát milyen a személyisége?

Persze ezek csak egy nyers kérdések. De nem írhatom azt neki, hogy édesem, így szeretlek, úgy szeretlek. :)

2016. febr. 3. 19:25
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Ezek általános kérdések, ami nem baj, hogy megkérdezed, de valószínű nem kerül elő olyan téma, ami mindkettőtöket komolyabban foglalkoztat. Így viszont egy idő után ellapulnak a csevegések.

Ha megnézed, csevegős, fórumos közösségek is inkább egy téma köré szerveződnek. Sokan szereznek ott barátokat, társakat, lesznek személyes találkozók, stb.

2016. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, ahogy a 4-es megválaszolta. A beszélgetésekben, kell lenni valami közös témának is.
2016. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen fórumról is ismerkedtem már, mindig van egy közös témánk. Ővele nem találkoztam a távolság miatt. De egy közös témán kívül másról is kell hogy szóljon. Na meg nem lehet állandóan mindig egy témáról beszélni.

Mivel 2 ember mással foglalkozik, mást dolgozik, más a hobbija, más a szórakozása, így nem lesz közös téma. :)

2016. febr. 3. 19:47
 7/23 A kérdező kommentje:

Éppen ettől vagyunk érdekesek, hogy különbözünk. Pl. sokszor az van, hogy az első csevegés eltart 1 óráig. Ezekkel az általános témákkal. A végén elköszön a nő és írja, hogy majd holnap is lesz. De másnap már nem is ír. Persze arra fogja, hogy sok a dolga, nem ért rá. Közben meg órákig Online van.

Vagy pl. ma az volt, hogy 1 óra chat után azt írta majd holnap lesz. Pedig ma még itt az egész este. Volt több olyan randim, akivel a legelső beszélgetéskor megbeszéltük a másnapi randit. Minek húzni az időt? Sok éve ismerkedek így, sok randin voltam. De sajnos sok nő csak unalomból szokott eljönni a randira, hogy kimozduljon otthonról.

2016. febr. 3. 20:02
 8/23 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan az ilyen sablonos kérdések miatt unja meg az ember lánya a beszélgetést rövid időn belül. Egyébként én mindig amondó voltam, hogy ha valakivel egy kicsit komolyabban gondolja az ember, felesleges a neten levelezgetni hetekig, inkább ha van rá mód, találkozni kell minél hamarabb. Sokkal egészségesebb a két ember közti kapcsolatra nézve, ha inkább személyesen beszélgettek, ismeritek meg egymást, próbáltok a másikra hangolódni. Így legalább nincs meg annak az esélye, hogy egyébként úgy tűnik, teljesen megvan az összhang, az ember viszont akarva-akaratlanul elképzeli a másikat valamilyennek, és ha ettől nagyon eltér a valóságban...

Visszatérve a netes ismerkedésre amúgy sokat jelent az is, ha nem csak kérdezgetsz a lánytól, hanem neked is vannak gondolataid, hozzáfűznivalóid, és nem csak a kérdések ide-oda dobálása megy. Be kell vallani amúgy, hogy a pasiknak nehezebb a dolga, a nők rengeteg levelet kapnak, nagyjából minden pasival ugyanaköré a 10-20 kérdés köré épülnek a beszélgetések, aztán ebből kifolyólag egy idő után nem olyan lelkesek. Viszont egy kis eredetiséggel fel lehet kelteni a figyelmüket, és ha izgalmasnak ítélik a másikat, a gondolkodásmódját, akkor sokáig nem fogják megunni a beszélgetést.

2016. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van ahogy mondod. Akit érdekesnek találnak azt meg akarják jobban ismerni. De nem tudok más lenni mint amilyen vagyok. Ha nem talál izgalmasnak, hát akkor ez van. Persze én sem csak kérdezni szoktam, hanem hozzá szólni is. Azt a fajta nőket kedvelem, akik maguktól is tudnak mesélni, nem kell mindent harapófogóval kihúzni belőlük. Na és kérdeznek is.
2016. febr. 3. 21:05
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Most hogy igy utánagondoltam, én is untam volna :-) Nem tudom miért.....amikor rámírt a párom, röviden, akkor pár szóban elmondtam a lényeget magamról (gyerek, hol élek, mit csinálok). Visszakérdeztem, mire ő csak annyit irt vissza, hogy szóban egyszerűbb lenne, felhívhat-e :-) Igazából fogalmam sincs, miért adtam meg ilyen gyorsan a számom, de valahol tetszett a "rámenőssége", határozottsága. Másnap hívott is, ahogy ígérte, hajszálpontosan. :-) Ez kedd volt, szombaton randiztunk, ma meg már 1,5 évvel később a menyasszonya vagyok :-)
2016. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!