Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam a lánynak, hogy hagyjuk abba az ismerkedést, vagy csak simán lépjek le?

Figyelt kérdés

először még mentek a dolgok, találkozni is akart velem. Csakhogy a kommunikáció nagyon lassú, nehézkes, lomha. Nem válaszol minden kérdésemre, ő magától nem ir, vagy csak ilyen egy szavas, smile üzeneteket küld.


Őszintén szólva, ebből nekem csak az jön le, hogy amúgy szarik az egész ismerkedésre úgy ahogy van. Mondjam meg neki, hogy "mucika, akkor ennyi volt, nekem nem ilyen nő kell" - vagy csak simán töröljem, ne mondjak semmit, és kalap-kabáth?


2015. dec. 15. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha őszinte vagy.
2015. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sztem mindenképp szólj azért neki. Nem csak azért mert így illik, hanem mert lehet hogy ez kicsit lesokkolja, és a jövőre nézve talán összeszedi magát és tanul az esetből.
2015. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Írj neki valamit, ne lépj le szó nélkül.
2015. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mond meg neki!!

Egy normális pasi/csaj "nem menekűl a süllyedő hajóról"! Ne légy gyáva és neis mond azt h jaj azért léptem le mert nem akartad megbántani.

Sókan írják h ha egy pasi nem helyes a nők elsem olvassák amit írnak nekik. Én mindenkiére öszintén válaszolok!!

N/23

2015. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, az írogatás eleve alig ér többet, mint a semmi.

Szerintem azért mondd meg neki, hogy gagyinak találod a kommunikációt, érdekes lehet, hogy ő mit mond rá. Aztán vagy vigyétek át élőbe, ha érdeklitek egymást, vagy pápá.

2015. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A mucikás verziót javaslom.
2015. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amikor csak a kerdest olvastam, akkor azt tanacsoltam volna, h mindenkeppen szolj neki. De ha a csaj tenyleg ennyire nem kommunikativ, es ennyire erzed rajta, h nem erdekli az egesz es o ezt Neked nem mondja, akkor szerintem hagyd, ne is pazarolj ra tobb idot.
2015. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 stefan88 válasza:

Én speciel ismerek olyan csajt, akinek élőben be nem áll a szája kis túlzással, viszont chat-elni nem igen lehet vele. Van akinek az annyira nem megy. Én meg kicsit olyan vagyok, hogy írásban bármiről elbeszélek, élőben meg azért inkább hallgatabb vagyok (már amikor) és van akinek mindkettő megy.


Persze ez csak a kommunkációra igaz, ha ő neki magától nem jutt eszébe legalább egy sziát küldeni smiley-val, akkor annyira nem érdekelheted... De attól az őszinteséget preferálom én is, tartsd meg a gerinced.

2015. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy miként látod a helyzetet. Ha ezen megsértődik, amúgy is felejtős akkor. De azért én legalább egy személyes találkozót csinálnék, ott kiderül van e vonzalom köztetek.
2015. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha személyes találkozó nélkül így leírod azzal csak azt igazolod hogy semmit sem tudsz arról hogy az írásbeli kommunikációnak mikor és hol van helye.


Kérd el a számát és kérj tőle találkozót, majd csak azután dönts!

2015. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!