Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam a lánynak, hogy hagyjuk abba az ismerkedést, vagy csak simán lépjek le?

Figyelt kérdés

először még mentek a dolgok, találkozni is akart velem. Csakhogy a kommunikáció nagyon lassú, nehézkes, lomha. Nem válaszol minden kérdésemre, ő magától nem ir, vagy csak ilyen egy szavas, smile üzeneteket küld.


Őszintén szólva, ebből nekem csak az jön le, hogy amúgy szarik az egész ismerkedésre úgy ahogy van. Mondjam meg neki, hogy "mucika, akkor ennyi volt, nekem nem ilyen nő kell" - vagy csak simán töröljem, ne mondjak semmit, és kalap-kabáth?


2015. dec. 15. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg előbb találkozzatok, aztán döntsd el. Írásban én sem szeretek annyira kommunikálni, pedig élőben nagyon jó a beszélőkém. Egyszerűen lusta vagyok kisregényeket gépelni. Ha tényleg meg akarjátok ismerni egymást, akkor élőben tegyétek.
2015. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Először még mentek a dolgok, találkozni is akart velem. Csakhogy a kommunikáció nagyon lassú, nehézkes, lomha"


-Randi csütörtökön?

-Ok. :)


Kész, el van intézve.

Nem szeretem, ha valaki feldobja, hogy találkozzunk, és ha belemegyek, akkor még hetekig várhatok arra, hogy tényleg megbeszéljünk valami konkrétat...

2015. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

na, elmondtam neki:


"najó. Akkor szerintem felejtsd el a találkozót meg amúgy mindent, részemről ennyi volt. Úgy gondolom, hogy a kommunikáció nehézkes, lassú és egyoldalú közöttünk, szal ennek semmi értelme a továbbiakban. További sok sikert a pasizáshoz..."


erre törölt mindenhonnan :)

2015. dec. 20. 13:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sértődött, hisztis p.csa üzenetet kapnék egy pasitól, én is törölném azonnal. Úgyhogy jól döntött.
2015. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

aha.

Nem reagál, nem válaszol, de találkozni szeretne. Közbe meg én vagyok a fsz, ha igy reagálok. Mert te nem reagáltál volna igy forditott esetben...

2015. dec. 21. 00:11
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy férfi elhív randizni, és amíg nem talizunk lassú a kommunikáció? Hát ha hetek vannak a randiig, akkor lehet, hogy zavarna, ha semmit nem reagálna (bár eddig azt mondtad lassú a kommunikáció nem azt, hogy a másik fél egyáltalán nem válaszol) de volt már ilyen eset megjegyzem, akkor találkoztunk és megismertük egymást élőben...

Azt hiszem te nagyon rá vagy görcsölve a témára, ami nem baj, velem is volt már ilyen, de hidd el hosszú távon nem vezet sikerre...ha legközelebb elhívsz egy lányt randizni, tűzzétek ki a találkozót, menj el, és ismerkedjetek tovább élőben...

2015. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

utolsó: ugye te lány vagy?


te találkoznál olyan pasival, akiről k...vára nem jön le, hogy téged akar? Te nőként igazán jól tudhatnád, mi az a leszaromtabletta.

Képzeld, mi pasik sem akarunk mindenkivel találkozni, meg összejönni csak mert jól néz ki, akármilyen jó nő lehet valaki, ha érződik rajta, hogy nem érdekli semmi

2015. dec. 22. 10:42
 18/19 anonim ***** válasza:

Megértem, amit mondasz, de mivel én is játszom már ideje ezt a netes randizást, tanultam már annyit belőle, hogy a "legjobb" szitukba se éljem bele magam túlságosan. Van, amikor unaloműzés, van amikor önnyugtatás a másik félnek, nem mindenki veszi komolyan... és talán nem is lehet elvárni óriási nagy érdeklődést, amíg nincs meg a személyes találkozó.

Mert addig nem arról van szó, hogy téged nem akar, hisz nem is ismer... Tovább kell lépni, de nem ilyen sértődött hangnemben. Nem egymást keressük, pont... de nincs értelme ezen felhúzni magad. Szerintem mindkét fél részről idegesítő -és hervasztó- ez a hisztizés.

Lehet, ha csak simán te is sz.rtál volna rá, megjön a kedve, lesz ideje, összejön egy személyes tali, és folytatódhat. Így viszont mindkettőtökben csak rossz érzések vannak.

2015. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja igen, nő vagyok...

Inkább nem számolom össze hány ilyen lekopó pasi volt már a "pályafutásom" alatt. És nem is pár üzenetváltás alatt, hanem sokszor hetek levelezése után...(Van, akivel napra le volt egyeztetve a randi, de teljesen eltűnt.) Az első pár annyira rosszul esett, hogy töröltem magam minden ilyen oldalról.

2015. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!