Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ilyen esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben mit kéne csinálnom? Magamra erőltetni az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, első volt, nagyon sokat szenvedtem utána, soha nem akarok hasonlót sem átélni. Azóta nem tudok és valamilyen szinten nem is akarok komoly kapcsolatot kialakítani, amit szerintem a fiúk is látnak rajtam. Úgy érzem kiszolgáltatottá válnék és túl nagy erőfeszítésembe kerül pl. randizni. Múlthéten elmentem egyre barátnőm unszolása miatt bár legszivesebben lemondtam volna, és nem is sikeredett jóra pedig kedves, aranyos srác volt. Meg is jegyezték a környezetemben, hogy esélyt sem adok a szerelemnek. Másfelől viszont én is vágyom arra, hogy valaki szeressen és valakit én is szerethessek. Mintha egy ördögi körbe kerültem volna amiből nem tudom hogy kéne kimásznom. 21/L
2015. dec. 20. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a szakítást igenis meg kell gyászolni.

Te még benne vagy ebben a folyamatban.Ne erőltesd,érezni fogod ha készen állsz rá.

Ismét megakad majd a szemed a pasikon. :)

2015. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem ördögi kör ez,csak még nem àllsz készen a dolgokra. Ha erőltetni kell és unszolni magadat,akkor ne randizz még. Ezt ùgyis meglàtjàk rajtad. Nem érzed jòl magad a randin,nyűg az egész. Ne zàrkòzz be,jàrj baràtokkal szòrakozni,de ne erőltess magadra semmit.

Ès hidd el,ha talàlkozol a szerelemmel,azt érezni fogod. Arra majd nem kell magadat ràvenni,alig vàrod,hogy megöleljen;-)

2015. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nálad hosszabb idő a túllépés, mint egy év. Ezt legbelül érzed, szerintem felesleges megerőszakolni magad. Az emberek egyfolytában menekülnek saját maguk elől, mindenképp muszáj kapcsolatban lenni sokak szerint. Ez hülyeség. Akkor menj randizni, ha érzed, hogy szeretnéd és kész vagy rá. Nem kell senkinek jópofizni.
2015. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!